آئین اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد


آئین اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان زندان‌های استان ویژه ماه مبارک رمضان با حضور مدیر کل زندانهای استان در سالن نه دی شهر یاسوج به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد آئین اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان زندان‌های استان با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل و برخی از مسؤلین ستادی و کار کنان برگزار و از تیم‌های برتر تجلیل شد.
بر پایه این گزارش سید داریوش عدالتخواه مسؤل تربیت بدنی زندانهای استان در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این دوره از مسابقات فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان با شرکت ۸ تیم از زندانهای استان در یاسوج در زمانهای مختلف برگزار که به دلیل مشغله کاری و امور سخت زندانبانی آئین اختتامیه این مسابقات امروز برگزار شد.
وی اظهار داشت: مسابقات ورزشی بالاخص فوتسال درراستای اجرای طرح کاهش آسیب ، ارتقاء روحیه خدمتی و همچنین ایجاد روحیه جسمی وایجاد فضایی شاد ومفرح دربین کار کنان زندانهای سراسر استان برگزار شده است .
مسؤل تربیت بدنی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه اختتامیه این مسابقات تصریح کرد: ورزش و فعاليت بدني و جسماني عمده‌ترين ثمره آن دست‌يابي به سلامت جسماني ورواني است که کار کنان زندان بایستی جهت بهره وری لازم ، ورزش را یکی از وظایف کاری خود بدانند.
شایان ذکر آنکه در فینال این مسابقات تیم الف زندان مرکزی یاسوج با غلبه بر تیم ب این زندان به مقام برتر این دوره از مسابقات فوتسال دست یافته و با حضور مدیر کل زندانهای استان جوایزی به آنان اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*