آئین تجلیل از سربازان وظیفه زندانهای کهگیلویه وبویراحمد


آئین تجلیل از سربازان وظیفه زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، مدیر کل زندانها، دادستان نظامی، فرمانده یگان حفاظت زندانها و مسؤلین ستادی اداره کل و زندانهای تابعه به میزبانی کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد مراسم تجلیل از سربازان زندانهای استان با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها، حجة الاسلام حسینی صدر امام جمعه موقت و نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان، شیخعلی دادستان نظامی ، سرهنگ دهش فرمانده یگان حفاظت و دیگر مسؤلین ستادی و زندانهای تابعه و با شرکت جمع کثیری از سربازان وظیفه در سالن اجتماعات کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها در این آئین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت روز سرباز، یادآوری رشادتها و از جانگذشتگی های رزمندگان و دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس، جایگاه سربازان را در جنگ بی نظیر و ماندگار توصیف کرد و گفت: نقش و حضور سربازان وظیفه و جوانان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس در دفاع از تمامیت ارضی و تأمین امنیت کشور بی نظیر و مثال زدنی بوده است.
وی افزود: امروز شما میراث دار شهدای سرباز و ایثارگرانی هستید که از کیان این مملکت دفاع کرده، لذا با عمل به وظیفه در امنیت زندانها می توانید نقش مهمی در آسایش و آرامش جامعه ایفا کنید.
این مقام ارشد زندانهای استان خطاب به سربازن وظیفه تصریح کرد: اگر آن روز و به اقتضای زمان حضور در جبهه های جنگ برای دفاع از کیان اسلامی فریضه بوده است، امروز شما به عنوان ناظمان آسایش عمومی میتوانید با خدمت صادقانه نقش بسیار مهی در ارتقاء امنیت اجتماعی داشته باشید.
مدیر کل زندانها و اقدامت تأمینی و تربیتی کهگیلویه وبویراحمد در ادامه خاطر نشان کرد: هر روز می تواند روز سرباز باشد، چرا که با علم به اینکه می دانیم شما بانی و عامل بخش اعظمی از امنیت جامعه هستید مدیریت و مجموعه زندانهای استان قدردان خدمات و تلاشهایتان است.

حجة الاسلام والمسلمین حسینی صدر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از رشادتهای جوانان و سربازان زمان جنگ و نکات اخلاقی گفت: اگر ایمان بخدا و توکل به ذات باری تعالی در جوانان زمان جنگ نبود مسلماً ما در جنگ شکست می خوردیم لذا شما نیز امروز در جبهه ای دیگر میبایست با یاد رشادتهای شهدای و رزمندان دفاع مقدس از سرزمین مقدس ایران اسلامی دفاع کنید.
وی افزود: سرباز، نام و مقامش در بر گیرنده نشاط و امید در اجتماع است؛ از اینرو باید رفتار و کردارش امید به آینده نظام اسلامی را در جامعه نوید دهد.

شیخعلی دادستان نظامی استان سخنران دیگر این مراسم بوده که با توصیه ها و ذکر موادی از آئین نامه نیروهای مسلح خواستار توجه سربازان وظیفه در حین خدمت سربازی شد.
در پایان از ۱۰نفر از سربازان نمونه استان در زمینه های مختلف با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*