آئین عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در زندان گچساران

مراسم عزاداری سرور شهیدان امام حسین (ع ) هر روز صبح با حضور مسؤلین زندان و شبها نیز با خیل عظیم مددجویان در زندان گچساران با شور و شوق معنوی خاصی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیویه وبویراحمد قباد باقر نژاد رئیس زندان گچساران با بیان مطلب فوق در گفتگو با واحد اطلاع رسانی اداره کل گفت: بر اساس وظیفه شرعی و در راستای برنامه های ابلاغی سازمان، زندان گچساران با سیاه پوش کردن فضاها، برگزاری زیارت عاشورا با حضور کارکنان، سربازان وظیفه و زندانیان در فضای معنوی همراه با سینه زنی و روضه خوانی و شبها نیز با سخنرانی مبلغین و روحانیون دینی در خصوص تبیین قیام عاشورا همراه با پذیرایی، حال و هوایی حسینی به خود گرفته است.
رئیس زندان گچساران در ادامه افزود: امیدوارم با اجراء چنین برنامه هایی ناهنجاری ها،آسیب و رفتارهای پرخطر در زندان کاهش و تفکر و تعقل زندانیان در مسیر اعتقادی و بر پایه آموزه های دینی رهنمون گردد.
شایان ذکر آنکه با دعوت از مداحان اهل بیت هئیت مذهبی زندان گچساران با شور معنوی خاصی آئین عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را با برنامه های سخنرانی، سینه زنی و روضه خوانی برگزار می کند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*