اردوی فرهنگی ورزشی کارکنان بسیجی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی ، اردوی یک روزه ای در مناطق زیبای کوه گل سی سخت با حضور مدیر کل و کارکنان بسیجی پایگاه شهید لاجوردی زندانهای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت اعیاد شعبانیه  و با بر نامه ریزی انجام شده از طرف پایگاه بسیج شهید لاجوردی اداره کل ، با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل و کارکنان بسیجی مرکز استان اردوی یک روزه فرهنگی ورزشی در منطقه زیبا و دلنشین کوه گل شهر سی سخت برگزار شد.

در این اردوی یک روزه ضمن قرائت زیارت پر فیض عاشورا در اول صبح ، شرکت کنندگان تا منطقه زیبا و دلنشین کوه گل شهر سی سخت، طبیعت زیبای این منطقه و آبشارهای مجاور پیاده روی و از مناظر آن لذت بردند.

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد درحاشیه این اردوی فرهنگی و پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با گرامیداشت ایام مبارک شعبانیه، چنین اردوها و تجمعاتی را باعث ایجاد روحیه نشاط، شادابی ، تقویت روحیه و مودت و دوستی بین کارکنان دانست و تصریح کرد: از اهداف مهم سازما ن زندانها حفظ نیروی انسانی و رسیدگی به وضعیت روحیه خدمتی پرسنل و کارکنان خود بوده که لازم است تا در جهت بالا بردن روحیه خدمتی و توجه به آنان برنامه های زیارتی ، فرهنگی، تفریحی ، ورزشی و گردشگری در بین آنان اجراء تا خستگی کار پر استرس و مشقت بار زندانبانی در آنان تا حدودی مرتفع گردد.

وی با اشاره به میلاد سراسر نور حضرت صاحب الزمان (عج) و با توصیف احوالات آن حضرت اظهار داشت: با مراقبت از خود و فراهم نمودن زمینه های ظهور ثابت کنیم که از منتظران واقعی هستیم و البته ایام شعبانیه فرصت مناسبی است تا ابعاد وجودی ولی عصر(عج) را بهتر شناخته و با معرفت بیشتر در زمره منتظران  واقعی باشیم.

شایان ذکر آنکه در این اردوی یک روزه که لحظات شاد ، مفرح و به یادماندنی برای کارکنان به جای گذاشت، مدیر کل زندانها به کارکنان فعال و نونهالانی که توانسته بودند، مسیر پیاده روی را طی نمایند هدایایی اعطاء نمود.

تصاویر این اردو در قسمت (( آرشیو تصویری )) همین سایت قابل رؤیت می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*