اردوی فرهنگی ورزشی کارکنان زندانهای کهگیلویه وبویراحمد


در راستای اجرای برنامه های فرهنگی ، اردوی یک روزه ای در مناطق زیبای تنگ تامرادی یاسوج با حضور مدیر کل و کارکنان زندانهای استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جهت ارتقاء روحیه خدمتی کارکنان ودر راستای اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی و با بر نامه ریزی انجام شده از طرف پایگاه بسیج شهید لاجوردی اداره کل، با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل و کارکنان شهرستانهای کهگیلویه ، گچساران ومرکز استان اردوی یک روزه فرهنگی ورزشی در منطقه زیبا و دلنشین تنگ تامرادی یاسوج برگزار شد.
در این اردوی یک روزه شرکت کنندگان در منطقه زیبا و دلنشین تنگ تا مرادی که هم به عنوان یک منطقه تاریخی و هم طبیعتی زیبا همراه با آبشارهای زیبا و دلنشین دارد تفرج کرده و از مناظر آن لذت بردند.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد درحاشیه این اردوی فرهنگی ، چنین اردوها و تجمعاتی را باعث ایجاد روحیه نشاط، شادابی ، تقویت روحیه و مودت و دوستی بین کارکنان دانست و تصریح کرد: از اهداف مهم سازما ن زندانها حفظ نیروی انسانی و رسیدگی به وضعیت روحیه خدمتی پرسنل و کارکنان خود بوده که لازم است تا در جهت بالا بردن روحیه خدمتی و توجه به آنان برنامه های زیارتی ، فرهنگی، تفریحی ، ورزشی و گردشگری در بین آنان اجراء تا خستگی کار پر استرس و مشقت بار زندانبانی در آنان تا حدودی مرتفع گردد.
تصاویر مربوط به اردو در بخش (( آرشیو تصویری )) قابل روئیت است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*