استشمام عطر رضوی با استقبال از پرچم متبرک گنبد حضرت امام رضا (ع) در زندان مرکزی یاسوج

عطر رضوی با حضور خدام امام رضا(ع) همراه با پرچم متبرک بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج(ع) در زندان مركزي یاسوج استشمام شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل زندانهاي استان کهگیلویه وبویراحمدهمزمان با دهه كرامت و میلاد هشتمین امام مهربانی حضرت امام رضا(ع ) کاروان خورشید وارد زندان مركزي شد و کارکنان و مددجویان با اشتیاق به استقبال خدام رضوی شتافتند.
در دهه كرامت، خادمان كوي حضرت امام رضا(ع)بوي مهرباني و رحمت را به مددجويان زندان مركزي همراه با پرچم متبرک کوی یار هديه كردند.
بر اساس این گزارش با حضور خدام حضرت امام رضا علیه السلام ومدیرکل زندانها ،کار کنان و مددجویان همراه با استقبال ازپرچم گنبد مطهر امام رضا علیه السلام در سالن ورزشی زندان جشن با شکوهی در سالن اجتماعات برگزار شد.
این جشن که همراه با صلوات خاصه امام رضا بوده یکی از خدام به ذکر مناقب حضرت ثامن الائمه پرداخت و اظهار داشت: زندان خلوتگه خوبی برای بازگشت از گناهان به سوی معبود واقعی می باشد خوب است با اظهار پشیمانی از اعمال و معاصی گذشته رو به سوی خدا آورده و دل در گرو یار دهیم.
وی ذکر صلوات را در همه مواقع به خصوص به طور جمعی یکی از برکات معنوی خوانده که در این خصوص کراماتی خاصی به دنبال خواهد داشت.
این مراسم که با مولودی خوانی خدام امام رضا(ع) همراه بود در فضایی معنوی کارکنان و مددجویان پرچم متبرک بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج(ع) را لمس نموده و شفای روحی و جسمی خود و مسلمانان را از خدای امام رضا خواستار شدند.
توزیع نبات و نمک متبرک از دیگر بر نامه های این روز بوده که در فضایی معنوی انجام شد.
شایان ذکر آنکه نظیر چنین مراسمی در زندان دهدشت با شور و حال معنوی نیز برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*