اعطای کمک های مؤمنانه به یک هزار خانواده زندانی در کهگیلویه و بویراحمد


در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر پویش عمومی بمنظور جمع آوری کمک های مؤمنانه برای افراد نیازمند و با حمایت های مادی و معنوی رئیس سازمان زندان ها و پشتیبانی مالی بنیاد مستضعفان و همراهی و همکاری خوب مسئولان ارشد استان تا کنون یک هزار خانواده نیازمند زندانی از کمک های مؤمنانه منتفع شده اند.
اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه در رمضان امسال و با بهره گیری از منابع مختلف کشوری و استانی تعداد یک هزار خانواده زندانی نیازمند تحت پوشش حمایتی قرار گرفته و در قالب سبد کالا و یا کارت هدیه از کمک های مؤمنانه بهره مند شده اند.
عضو شورای قضایی استان در این باره گفت: یکی از دغدغه ها و دل نگرانی های مسئولان عالی قضایی خانواده های زندانی هستند که در غیاب سرپرست و نان آور خانواده با مشکلات عدیده ایی روبرو بوده و عمدتاً در فقر و نداری، گذران روزگار می کنند.
وی رسیدگی به وضعیت معیشتی خانواده زندانیان و سرکشی و ایجاد پل ارتباطی با این خانواده ها را از جمله تأکیدات رئیس سازمان زندان ها و ابلاغ به مدیران استانی دانست و گفت: در همین راستا و با اختصاص اعتباری از سوی بنیاد مستضعفان کشور و نیز مساعدت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، استاندار، رئیس کل دادگستری استان، فرمانده سپاه فتح استان و دیگر مسئولین استانی یک هزار خانواده زندانی بصورت کارت هدیه و یا سبد معیشتی مورد حمایت قرار گرفتند.
جمیاری با قدردانی از خدمات ماندگار کمیته امداد حضرت امام (ره) در دستگیری و کمک به نیازمندان جامعه و پوشش حمایتی بخشی از خانواده های زندانیان اظهار امیدواری کرد تا ضمن افزایش خدمات به خانواده زندانیان تحت پوشش، سایر متقاضیانی که در نوبت قرار گرفته اند را مورد مساعدت و حمایت قرار دهند تا آسیب های ناشی از فقر و نداری آنان را تهدید نکند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*