بازدید از کانون اصلاح و تربیت یاسوج


در نخستین روز از ماه ربیع الاوّل مدیرکل زندان های استان از کانون اصلاح و تربیت یاسوج بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی زندانهای استان، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد بهمراه بیژن شجاعیان رئیس کانون اصلاح و تربیت یاسوج در نخستین روز از ماه ربیع الاول با حضور در کانون اصلاح و تربیت یاسوج با سربازان وظیفه، مددجویان کانون و زندانیان نسوان دیدار و گفتگو کرد.
جمیاری در این بازدید با تبریک آغاز ماه ربیع الاول گفت: ماه ربیع الاول بهار دیگر ماه های سال است که در آن آثار رحمت خداوندی کاملا هویدا و آشکار بوده و ذخایر معنوی و بركات بی منتهای خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین گسترده شده است.
ایشان ماه ربیع الاول را ماه شادمانی و سرور اهل بیت علیهم السلام دانست و اظهار داشت: امیدوارم که با برنامه ریزی، مناسبت های این ماه عزیز گرامی داشته شود و برای آشنایی هر چه بیشتر زندانیان علاوه بر جلسات سخنرانی، برنامه های متنوع همراه با جشن و سرور در سطح زندان های استان برگزار شود.
مدیرکل زندان های استان، توجه به حقوق شهروندی زندانیان را برگرفته از رأفت اسلامی نظام قضایی و سیستم زندانبانی اسلامی دانست و اظهار امیدواری کرد که زندانیان از ظرفیت های موجود حُسن استفاده را ببرند و با پایبندی به قوانین و مقررات و شرکت در فعالیتهای فرهنگی، تربیتی، آموزشی و حرفه آموزی در اصلاح رفتار و کردار تلاش نمایند.
در ادامه زندانیان مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل زندان های استان مطرح و پاسخ خود را دریافت نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*