بازدید رئیس کل دادگستری و اعضاء حقوق شهروندی از زندان مرکزی یاسوج


در راستای بررسی وضعیت قضایی مددجویان واقدامات جاری در زندان مرکزی یاسوج حجت الاسلام والمسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان به همراه اعضای شورای قضایی و حقوق شهروندی در زندان حضور یافته و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در راستای حفظ حقوق شهروندی و نظارت بر روند خدمات دهی به زندانیان وخانواده ها، رئیس کل دادگستری و اعضای هیات حقوق شهروندی استان ضمن حضور درجمع مددجویان اندرزگاههای مختلف زندان مرکزی، بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و مشکلات قضایی را رسیدگی و نحوه خدمت رسانی به آنان را مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید که بازدید کنندگان از نحوه خدمت رسانی و برنامه های نظام زندانبانی به افراد در بند اطلاع کسب کردند، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان با ذکر گزارشی از عملکرد نحوه خدمات رسانی به زندانیان و تلاش بی وقفه کارکنان زندان در راستای تکالیف سازمانی، خدمات و فعالیتهای متعدد و متنوع در حوزه های مختلف گفت: کلیه اقدامات و برنامه های انجام گرفته در مراکز بازپروری استان در راستای توجه به کرامت انسانی انجام می پذیرد که بازخورد این اقدامات مشارکت مددجویان در فعالیت های اصلاحی و نظم و آرامش موجود در زندانهای استان است.
وی اظهار داشت: توجه به کرامت انسانی زیر بنای اقدامات اصلاحی وتربیتی در زندانهاست که نتایج خوب و مطلوبی نیز در زندان بوجود آورده است.
حجت الاسلام والمسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان نیز ضمن بازدید از قسمتهای مختلف زندان مرکزی در دیدار با زندانیان اندرزگاه مالی با تقدیر و تشکر از مجموعه زندان ودلسوزی مدیر کل زندانها نسبت به پیگیری مشکلات قضایی زندانیان گفت: همت ما کمک و مساعدت به شماست البته زندانیان مالی از آنجائیکه بر اثر مشکلات و یا سهل انگاری وارد زندان شده اند از تأسیسات حقوقی افزونتری بهره مند خواهند شد و لذا بنا به پیشنهاد مدیر کل زندانها به همه شما به یمن ایام مبارک میلاد امام رضا علیه السلام مرخصی اعطاء خواهد شد.
رئیس کل دادگستری استان تلاش در حفظ کرامت انسانی مددجویان را نشانه مترقی بودن نظام زندانبانی اسلامی دانست و ضمن تشکر از خدمات و پیگیری های مجدانه مدیر کل زندانهای استان، خاطر نشان ساخت: فعالیت در مجموعه ای همچون زندان با این حجم و سختی کار یک نعمت است که کارکنان و مددکاران زندان با تلاش و اهتمام جدی در زمینه کمک به افراد آسیب پذیر جامعه در تلاشند.
در پاین هاشمی معاون قضایی و دبیر صیانت از حقوق شهروندی استان نیزبا اعلام رضایت از عملکرد مجموعه زندان مرکزی یاسوج ، هدف از این بازدید را نظارت بر حسن اجرای وظایف مربوط به حقوق شهروندی زندانیان دانسته و نحوه خدمات رسانی و تکریم زندانیان را خوب و مطلوب توصیف کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*