بازدید مدیرکل زندان های استان از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت یاسوج

همزمان با سالروز شهادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی از زندان مرکزی یاسوج و کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی همزمان با پایان ماه صفر و سالروز شهادت امام رضا(ع) اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان با حضور در زندان مرکزی یاسوج و کانون اصلاح و تربیت با زندانیان این دو مرکز دیدار و گفتگو نمود.
ایشان ضمن تسلیت سالروز شهادت امام رضا(ع) محیط زندان را جهت خلوت زندانیان و مرور گذشته های خود مناسب توصیف کرد و گفت: اگر چه خواسته و یا ناخواسته، عمداً و یا از روی سهو و جهل مرتکب جرمی شده اید و به حکم قانون می بایست تاوان و خسارت آن عمل مجرمانه را با تحمل حبس بدهید ولیکن عبرت پذیری از زندان و محدودیت و سلب آزادی باید شما را نادم و پشیمان کرده و با شرکت فعال در برنامه های فرهنگی و تربیتی و حضور فعال در کلاس های آموزشی، دینی و مذهبی با معنویت مأنوس شده تا پس از آزادی، مجدداً مرتکب جرم جدید و بازگشت دوباره به زندان نشوید.

جمیاری مطالعه در سیره و روش زندگی اهل بیت علیهم السلام را برنامه جامع زندگی سالم و سعادتمند خواند و اظهار امیدواری کرد تا مددجویان از فرصت بدست آمده در جهت بازسازی شخصیت و بازپروی خود بهره مند شوند.
وی علاوه بر پاسخگویی به مسائل و مشکلات زندانیان، شرط بهره مندی از تسهیلات و رفاهیات را رعایت قوانین و مقررات و داشتن حسن رفتار و کردار دانست.
مدیرکل زندان های استان در ادامه با کارکنان شیفتی دیدار نموده و ضمن بیان هشدارهای امنیتی بر مراقبت و کنترل اوضاع و احوال زندان تأکید و اظهار داشت: ضمن رعایت حقوق انسانی زندانیان و تأمین نیازمندی های قانونی آنان لازم است تا اقتدار، ابهت و جایگاه نظام زندانبانی حفظ شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*