بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اﺳﺘﺎﻥ از کتابخانه‌ ﻛﺎﻧﻮﻥ اﺻﻼﺡ و ﺗﺮﺑﻴﺖ یاسوج

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﻣﻌﻴت ﻣﻌﺎﻭن اﺻﻼﺡ و ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺯﻧﺪاﻧﻬﺎﻱ اﺳﺘﺎﻥ از کتابخانه‌ ﻛﺎﻧﻮﻥ اﺻﻼﺡ و ﺗﺮﺑﻴﺖ بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ﺯﻧﺪاﻧﻬﺎﻱ اﺳﺘﺎﻥ، رحیمیان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با همراهی جمعی از کارشناسان و رحیمی ﻣﻌﺎﻭن سلامت، اﺻﻼﺡ وﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﻛﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ ی ﻛﺎﻧﻮﻥ اﺻﻼﺡ و ﺗﺮﺑﻴﺖ، اﺯ ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﻛﺘﺎﺑﺨﺎﻧﻪ و ﺩﻳﮕﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﻱ فرهنگی اﻳﻦ ﻣﺮﻛز بازدید کردند.
حسن رحیمی معاون سلامت زندان های استان، از توجه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به امر کتاب و کتابخوانی در بین همه اقشار جامعه به ویژه زندانیان برای ایجاد جامعه ای سالم قدردانی نموده و خواستار مساعدت و همراهی این نهاد فرهنگی به کتابخانه کانون و دیگر مراکز بازپروری استان شد.
در این بازدید، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید و از نزدیک در جریان ارائه خدمات و فعالیتهای این کتابخانه قرار گرفت.
در ادامه این بازدید جلسه ای با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار که کریمی سرپرست کانون اصلاح و تربیت ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های صورت گرفته از سوی نهاد کتابخانه های عمومی استان با توجه به حضور دو قشر حساس و آسیب پذیر نسوان و مددجویان زیر ۱۸ سال در این مرکز و امکان بازاجتماعی شدن بیشتر آنان با انجام کارهای فرهنگی و تربیتی خواستار همکاری و تعامل بیشتر با این نهاد شد و عنوان کرد زمینه اجرای هرگونه برنامه ی پیشنهادی از سوی کتابخانه های عمومی را درا می باشد.
رحیمیان مدیر کل کتابخانه های استان نیز در این نشست در خصوص تزریق و تقویت منابع مطالعاتی در کوتاهترین زمان و رفع مشکلات مطالعاتی کتابخانه کانون اصلاح و تربیت قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*