بازدید مدیر کل فنی و حرفه ای استان از کلاسهای آموزشی در زندان یاسوج


راد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه رحیمی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان از کلاسهای آموزش فنی و حرفه ای در زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت ششم مرداد ماه رو زملی مهارت راد مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه معاونین خود و برخی از مربیان با حضور در کانون اصلاح و تربیت و زندان یاسوج ضمن بررسی میدانی دوره ها و کلاسهای آموزشی بر بالا بردن کیفیت آموزش زندانیان با استفاده از ابزار روز، مربیان و تجهیزات مناسب تأکید نمودند .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با گرامیداشت روز مهارت خطاب به زندانیان خاطر نشان کرد: زندان ها دارای کارگاههای آموزشی با تجهیزات نسبتاً مطلوبند که در راستای مهارت آموزی می توانند شرایطی را فراهم آورند تا زندانیان بتوانند پس از آزادی از زندان مهارت‌های شغلی لازم را فراگیرند و برای جامعه مفید باشند.
راد اظهار داشت: اقدام‌های انجام شده در زمینه توسعه فعالیت‌های مهارت آموزی و آموز شهای فنی و حرفه ای در مراکز ندامتگاهی استان قابل تقدیر است لذا از این فرصت به نحو مطلوب بهره ببرید .
حسن رحیمی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانها نیز در این بازدید ضمن تقدیر از حضور مجموعه مدیریتی فنی و حرفه استان و تقدیر از همکاری آنان در ارائه آموزش های محتلف به زندانیان گفت:‌ بیکاری و یا نداشتن شغل مناسب را می توان یکی از مهمترین دلایل ارتکاب جرم از سوی افراد و ورود آنها به زندان دانست که با راه اندازی کلاسای آموزشی دررشته ها و ارائه مهارتهای مختلف و اعطاء گواهینامه های معتبر، زندانیان آزاد شده می توانند با مهارت کسب شده صاحب شغل و راهی برای درآمد حلال داشته باشند.
شایان ذکر آنکه مدیر کل فنی و حرفه ای استان که از کلاسهای آموزشی کانون اصلاح و تربیت ، اندرزگاه نسوان و زندان مرکزی یاسوج بازدید کرده بود ضمن تأکید بر ورود تجهیزات جدید به کارگاهها و کلاسهای آموزشی از آمادگی ادارۀ کل آموزش فنی و حرفه ای در راه اندازی دوره های مورد نیاز زندان برای علاقه مندان خبر داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*