اداره کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد حائز رتبه برتر استانی در امر مبارزه با بی سوادی شد


در شورای پشتیبانی سواد آموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و با حضور استاندار، مسؤلین اجرایی استان و اعضاء شورا، اداره کل زندانهای استان حائز رتبه برتر استانی در امر مبارزه با بی سوادی معرفی و از اسماعیل جمیاری مدیر کل این دستگاه تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جلسه شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سواد آموزی استان و با حضور استاندار و اعضاء شورا در ارزیابی سواد آموزی ادارات، نهادها و دستگاههای مختلف، اداره کل زندانهای استان در شاخص های مورد نظر به عنوان دستگاه برتر در امر مبارزه با بی سوادی شناخته و مورد تقدیر واقع شد.
در ارزیابی انجام شده، اداره کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد در ایجاد مرکز یادگیری و محلی، شناسایی اسمی بی سوادان تحت پوشش و همچنین انعقاد تفاهم نامه های همکاری در زمینه های مختلف و تشکیل کلاسهای آموزشی در بین تمام دستگاههای استان برتر شناخته شده و مدیر کل زندانها مورد تشویق واقع شده و لوح تقدیر دریافت نمود.
در بخشی از این لوح آمده است: (( به پاس فعالیت و جدیت در عملی نمودن زدودن بی سوادی در جامعه و مشارکت مستمر با حوزه معاونت سواد آموزی استان ضمن تشکر از جنابعالی و همکاران آن مجموعه به عنوان دستگاه برتر در فعالیتهای سواد آموزی شناخته و از خدماتتان تقدیر و تشکر می نمائیم.))

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*