با حضور سید ناصر حسینی نویسنده کتاب پایی که جاماند : آئین خاطره گویی دوران دفاع مقدس در زندان یاسوج برگزار شد


آئین خاطره گویی دوران دفاع مقدس با حضور سید ناصر حسینی پورنویسنده کتاب ” پایی که جا ماند” با شرکت کارکنان زندانها و زندانیان زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم خاطره گویی دوران هشت سال دفاع مقدس در زندان یاسوج برگزار شد.
بر پایه این گزارش در این مراسم که مدیر کل زندانها، کارکنان و زندانیان حضور داشتند “سید ناصر حسینی پور” آزاده و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس و نویسنده کتاب ارزشمند (( پایی که جا ماند)) خاطراتی ازاسارت خود، رشادتها و پایمردی رزمندگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس و اسارت خود را برای زندانیان بیان کرد.
وی خطاب به زندانیان گفت: در حبس و زندان هم می شود با توکل به خدا، ایمان و اعتقاد سختی ها را تبدیل به فرصت کرد و از آن استفاده خوب و مطلوب برد.
سید ناصر حسینی پور گفت: رزمندگان، ایثار گران و شهداء جوانانی بودند که با تفکر عاشورایی و با ایمان و اعتقاد به خدا از کیان و مملکت دفاع کردند، لذا امروزوظیفه ماست تا پاسداشت خون شهدا و ادامه دهنده تفکر دینی آنان باشیم.

اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این مراسم را ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت بین مددجویان دانست و اظهار داشت: توفیقی حاصل شد تا همزمان با ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس برنامه های خوبی در سطح زندانهای استان داشته باشیم که از جمله این برنامه ها خاطره گویی توسط آزاده سرافراز سیدناصر حسینی برای مددجویان بود که خوشبختانه مورد استقبال عموم زندانیان قرار گرفت و انشاءالله در آینده نزدیک مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتاب پایی که جا ماند در سطح زندانهای استان برگزار خواهدشد.
ˈپایی که جا ماندˈ از جمله کتاب های انتشار یافته دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری کشور به شمار می رود که خاطرات روزانه سید ˈناصر حسینی پورˈ در دوران اسارت است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*