با حضور مدیر کل و مسؤلین ستادی زندانهای استان صورت گرفت: اردوی فرهنگی ورزشی پرسنل وظیفه کانون اصلاح و تربیت یاسوج


اردوی فرهنگی ورزشی پرسنل وظیفه کانون اصلاح و تربیت یاسوج در راستای اجرای برنامه های ستاد کاهش آسیب و ارتقاء روحیه خدمتی آنان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد، با برنامه ریزی یگان حفاظت کانون اصلاح و تربیت با هدف ارتقاء روحیه خدمتی سربازان وظیفه این مرکز، اردوی یک روزه فرهنگی ورزشی با شرکت پرسنل وظیفه جمعی یگان حفاظت کانون و با حضور مدیر کل زندانها ، فرمانده یگان حفاظت استان و برخی مسؤلین ستادی اداره کل در منطقه زیبای تنگه گنجه ای یاسوج برگزار شد.
شایان ذکر آنکه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان در جمع سربازان وظیفه برگزاری اردوی فرهنگی و تفریحی را برای این قشر جهت ارتقا روحیه خدمتی آنان امری ضروری در زندانها دانست و گفت: برگزاری چنین اردو هایی علاوه بر ایجاد انگیزه و افزایش روحیه خودسازی و توان جسمی و روحی و همچنین اعتماد به نفس در بین سربازان وظیفه، استرس در بین آنان را کاهش داده و مودت و دوستی در فضایی صمیمی افزایش می یابد.
وی خطاب به سربازان گفت: از آنجائیکه محیط و فضای زندان استرس زا و پر خطر می باشد لازم است چنین برنامه ها و اردوهایی ترتیب داده شود تا به دور از تنش و آسیب محیط زندان، درفضای باز روحیه مضاعفی برای خدمت داشته باشید.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با بیان توصیه ها و سفارشهایی به سربازان وظیفه در خصوص استفاده از فرصت جوانی افزود: جوانی مرحله ای از زندگی است که در آن شور و نشاط و هیجان جریان دارد لذا جا دارد تا در این مرحله از زندگی با تفکر و اندیشه درست و منطقی هیجانات جوانی را در مسیر درست و صواب سوق دهید و بر اساس عقل و منطق حرکت کنید تا زندگی خوبی همراه با سلامت و سعادت داشته باشید.
اسماعیل جمیاری گفت: ما وظیفه و تکلیف داریم تا در زمینه های مختلف و با بهره گیری از برنامه های متنوع فرهنگی ، تربیتی و ورزشی انگیزه شما را جهت امید به آینده و بهاء دادن به شما تأمین نمائیم.
این مقام مسؤل در ادامه تصریح کرد: زندان از محیطهای پر خطر و آسیب زا در جامعه محسوب میگردد که از شما می خواهیم با با بهره گیری از تجارب مفید در زندان به خصوص فراگیری آموزه های دینی و الگو پذیری صحیح و منطقی و با رعایت و صیانت از جوانی خود بتوانید ضمن خدمت مطلوب در زندان با مسؤلیت پذیری شایسته در راه آبادی کشور گام های مؤثری بردارید.
لازم به ذکر آنکه در این اردوی فرهنگی ورزشی، پرسنل وظیفه ضمن گردش در طبیعت زیبای تنگه گنجه ای در برنامه های تفریحی و ورزشی و نیز نماز جماعت شرکت کرده و یک روز شاد و مفرح را سپری کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*