با حضور نمایندگان و کارشناسان سازمان زندان ها و برنامه و بودجه کشور: تلاش برای تخصیص اعتبارات ویژه جهت تکمیل پروژه بازداشتگاه دنا

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویر احمد به همراه نماینده برنامه و بودجه کشور، کارشناسان بودجه و فنی، مهندسی سازمان زندان های کشوراز پروژه بازداشتگاه دنا بازدید و در جریان روند ساخت این مرکز قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی و واحد اطلاع رسانی زندان ها؛ مدیر کل زندانهای استان به همراه کارشناسانی از سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان زندانها از پروژه بازداشگاه دنا بازدید و ضمن بیان مشکلات فراروی این پروژه ملی خواستار اختصاص اعتبارات لازم جهت تکمیل و راه اندازی سریعتر این بازداشتگاه شد.
جمیاری عدم تخصیص اعتبار برا تکمیل بازداشتگاه دنا در مسیر تحویل و راه اندازی آن را از جمله عواملی دانست که ادامه ساخت و ساز این پروژه را با وقفه و تأخیر مواجه نموده و گفت: در صورت تکمیل و بهره برداری از بازداشتگاه دنا بخشی از زندانیان منطقه و روستاهای همجوار به این محل منتقل و مشکل خانواده های آنان برطرف و تراکم و ترافیک جمعیت کیفری زندان یاسوج نیز تا حدودی مرتفع خواهد شد.
این مقام ارشد زندان های کهگیلویه و بویراحمد در ادامه خطاب به کارشناسن دعوت شده جهت بازدید از این پروژه اظهار امیدواری کرد تا در سالجاری و با نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه و پیگیری دلسوزانه مسؤلین سازمان زندان های کشور اعتبار ویژه ای با هدف تکمیل و راه اندازی این بازداشتگاه اختصاص داده شود.
شایان ذکر آنکه کارشناسان بازدید کننده در بازدید از بازداشتگاه دنا با توضیحات جمیاری مدیر کل زندان های استان قانع شده و قول مساعد دادند تا نسبت به تکمیل و تجهیز این پروژه ملی اقدامات لازم معمول گردد.
لازم به ذکر آنکه بازداشتگاه ۱۵۰ نفره دنا با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصدی در شهر سی سخت ایجاد شده که بعلت عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز هنوز به بهره برداری نرسیده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*