با هدف بررسی مشکلات قضایی صورت گرفت: دیدار رئیس جدید دادگستری و دادستان گچساران با زندانیان

با هدف تحقق اهداف توسعه قضایی در کاهش جمعیت کیفری زندانیان غریب پوررئیس دادگستری ، بازیاردادستان شهرستان گچساران و قضات شعبات مختلف با مددجویان زندان این شهر دیدار و نسبت به پیگیری مشکلات قضایی آنان دستورات لازم را صادر نمودند.
به گزارش روابط عمومی وپایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد دکتر غریب پور رئیس جدید دادگستری گچساران ، بازیار دادستان شهرستان و قضات دادگاههای عمومی و انقلاب در معیت باقر نژاد رئیس زندان به همراه مددکاران زندان در دیداری صمیمی در فضایی آرام با زندانیان مشکلات قضایی و درخواستهای قانونی آنان را بررسی و نسبت به موارد معنونه دستورات لازم صادر گردید.
غریب پور رئیس دادگستری گچساران در این بازدید گفت: هنگامیکه تعامل بین دادگستری ها و زندانها در همه حوزه ها افزایش یابد ، شاهد ایجاد فضای بهتر برای رسیدگی به پرونده های قضایی خواهیم بود
دادستان شهرستان گچساران نیز در حاشیه این بازدید و دیدار تصریح کرد: مشورت ، تبادل نظر و گفتگو در همه زمینه ها می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد .
قباد باقرنژاد رئیس زندان نیز در این دیدار گفت : با حضور مسؤلین قضایی شهرستان در زندانها شاهد رفع مشکلات قضایی زندانیان و کاهش آمار وجمعیت کیفری زندانها می باشیم .لذا این امر می تواند مشکلات عمده ای را از پیش روی زندانیان و زندانها بردارد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*