برگزاری جلسه فوق العاده شبانه برای آزادی ۶۰ زندانی بدهکار زندان های کهگیلویه و بویراحمد


اعضای هیئت امناء ستاد دیه استان کهگیلویه و بویراحمد، جلسه فوق العاده شبانه را با هدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در محل کار رئیس کل دادگستری استان تشکیل دادند.
اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان ها و نائب رئیس ستاد دیه استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر افزود: جلسه فوالعاده هیئت امنای ستاد دیه استان در شب گذشته به ریاست دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان و با حضور دیگر اعضاء در دفتر کار ایشان برگزار شد.
در این جلسه که دکتر مبشری مدیرکل کمیته امداد امام (ره) و رئوف مدیرکل صدا و سیما و دیگر اعضاء حضور داشتند پس از بررسی پرونده ها با جلب کمک های ستاد مرکزی دیه کشور برای ۶۰ نفر از زندانیان بدهکار نیازمند موافقت شد.
مدیرکل زندان های استان با قدردانی از حمایت های بعمل آمده از هموطنان خیر و نیکوکار اظهار داشت: خوشبختانه مردم نوع دوست و خیراندیش ایران اسلامی در همه صحنه ها و عرصه های اجتماعی حضوری چشمگیر و فعال داشته و ستاد مرکزی دیه کشور بعنوان حامی و پشتیبان زندانیان نیازمند و آبرومند در سال های اخیر کمک های خوبی را به این استان داشته که امیدواریم تا این بار نیز کمک ویژه ایی را به استان اختصاص بدهند تا در آستانه میلاد مسعود و فرخنده امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب(ع) شاهد برگزاری آئین آزادسازی ۶۰ نفر زندانی بدهکار و نیازمند باشیم.
جمیاری میزان کل بدهی این افراد را بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: خوشبختانه با فعالیت خوب و شبانه روزی کمیته صلح و سازش ستاد دیه استان و همکاری و همراهی شکات و طلبکاران بخش اعظم بدهی تخفیف گرفته شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*