به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت: دیدارمسؤلین قضایی و قضات شعبات مختلف گچساران با زندانیان

همزمان با هفته قوه قضائیه مسؤلین قضایی همراه با قضات شعبات مختلف شهرستان گچساران با حضور در زندان این شهربا زندانیان دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه رئیس دادگستری ، دادستان و قضات دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گچساران در فضایی صمیمی دردیداری سه ساعته با مددجویان زنداندیدار و مشکلات قضایی آنان را مورد بررسی قرارداده ونسبت به پیگیری آنان قول به همکاری و مساعد ت دادند.
بنا بر این گزارش در بازدید مذکور که مسؤلین زندان و مددکاران نیز حضور داشتند، مسؤلین قضایی ضمن حضور در اندرزگاههای مختلف زندان با زندانیان از نزدیک دیدار و مسائل و مشکلات قضائی آنان را مورد پیگیری قرار داده و دستوراتی را پیرامون رسیدگی به مسائل و مشکلات قضائی زندانیان به مراجع ذیصلاح حاضر در این بازدید ابلاغ نمودند.
در حاشیه این بازدید قباد باقرنژادرئیس زندان گچساران گفت: سیاست کنترل و کاهش هدفمند جمعیت کیفری زندانیان یکی از اولویتهای ترسیمی در راستای ارتقاء بر نامه قوه ی قضائیه است که با حضور مراجع قضایی در راستای این سیاست مهم سازمان و قوه قضائیه ، گامهای خوب و مؤثری برداشته شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*