به منظور بررسی مشکلات زندانیان صورت پذیرفت: دیدار چهره به چهره دادیار ناظر،رئیس و مددکاران زندان مرکزی یاسوج با زندانیان

دادیار ناظر،رئیس، مددکاران و مسؤلین اندرزگاههای مختلف زندان مرکزی با حضور دربین زندانیان به منظور بررسی مشکلات قضایی و بهبود وضعیت موجود با آنان دیدار و مشکلاتشان را بررسی کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد حسنی دادیار ناظر، رحیمی رئیس زندان مرکزی یاسوج به همراه مددکاران و مسؤلین اندرزگاههای این مرکز بازپروری به منظور بررسی مشکلات زندانیان و بهبود مشکلات این زندان از اندرزگاههای این زندان بازدید واز نزدیک با زندانیان دیدار نمودند.
رحیم یرئیس زندان خطاب به مددجویان گفت: تمام وضعیت موجود اعم از امکانات ونیروها برای زندانیان مهیا شده است لذا می بایست بنا به وظیفه محوله در راستای جلوگیری از رفتارهای پر خطر و کاهش اسیب و مساعدت به زندانیانی که مشکلات قضایی دارند ، همت وتلاش بیشتری به کار بندیم.
وی در حاشیه این دیدار جمعی خاطرنشان کرد: درراستاي بر نامه های ستاد كاهش آسيب رفتارهاي پرخطر و جلوگیری از هر گونه ناهنجاری و همچنین بررسی وضعیت مددجویان ومشکلات آنان هر روز با زندانیان دیدار و گفتگو می کنیم که این کار تا حدود زیادی در امنیت و ارتقاء نظم و سلامت زندان و زندانیان مؤثر بوده است.
در این دیداردادیارناظر و مسؤلین زندان ضمن استماع سخنان و مشکلات مددجویان دستور مساعدت و پیگیری مطالبات و خواسته های قانونی آنان را صادر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*