بیانیه راهبرد مشارکت عمومی


هر سازماني براي تحقق به اهداف، اجراي ماموريت ها و ارائه خدمت به مردم نيازمند توجه به تمامي مخاطبان خود مي باشد. بديهي است بدون توجه مردم و بدون دريافت بازخوردهاي حاصل، تعاملات دوسويه و انتخاب راهبردهاي ارائه خدمت، سخت و ناممكن مي گردد. ارائه خدمت به نحو شايسته زماني امكان پذير است كه مخاطب، ميزان رضايتمندي خود را از دريافت خدمات اعلام، تعامل و مشاركت خود را كامل نمايد. سازماني در ارائه خدمت موفق تر است كه بتواند نظرات، پيشنهادات و انتقادات مخاطبين خود را دريافت و بر اساس آن راهبردهاي مناسبِ جلب رضايت را در چهارچوب قانون اتخاذ نمايد.
در اين راستا اداره کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد ، كليه مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه ¬ها، آيين نامه¬ ها، دستورالعمل¬ها و ضوابط اجرايي و … را پس از انتشار در تارنماي دستگاه به آدرس http://kohgiluyehprisons.irز طريق درگاه الكترونيك خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دريافت نظرات و انتقادات سازنده مردمي، نسبت به اصلاح و در صورت نياز ابلاغ مجدد آن اقدام مي نمايد .
شما مخاطب گرامي مي توانيد هرگونه نظر ، انتقاد و پيشنهاد خود را با مراجعه به سایت در اعلام نظر در ذیل اخبار اعلام نمائید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*