اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد: همکاری و همراهی دستگاههای نظارتی تحقق مأموریتهای سازمانی را تضمین میکند


در دیدار مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با مدیر کل بازرسی استان برافزایش تعاملات و همکاری دستگاههای مربوطه تأکید شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان اسماعیل جمیاری مدیر کل در دیدار با تقوی مدیر کل بازرسی استان بر ضرورت مشارکت همه دستگاهها جهت نیل به اهداف زندانبانی اسلامی تأکید و اظهار داشت: همراهی و همکاری کلیه دستگاههای اجرایی خصوصاً واحدهای نظارتی به مجموعه زندانها میتواند این سازمان را در دستیابی و تحقق وظایف و مأموریتهای محوله یاری نموده و در چنین شرایطی مهمترین تکلیف زندانها بعد از نگهداری مجرمین و ایجاد امنیت اجتماعی یعنی اصلاح و تربیت مددجویان را تضمین نماید.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با توجه به سختی کار زندانبانی و لزوم انجام برخی اقدامات اجتناب ناپذیر و فوری با هدف رعایت حقوق شهروندی زندانیان خواستار همکاری مضاعف اداره کل بازرسی و توجه این دستگاه نظارتی به حساسیتها و ظرافت های موجود در اجرای امورات شد.
سید مهدی تقوی مدیر کل بازرسی استان نیز به شرایط کار در زندانها و لزوم مشارکت سایر دستگاهها در پیشبرد امورات اجرایی اشاره کرده و اظهار داشت: کاملاً بر اوضاع و احوال زندانها و ظایف مهم و اثر گذار سازمان زندانها واقف بوده و آمادگی کمک و همراهی جهت انجام مطلوب کارها را داریم.
بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان بر اجرای صحیح قانون و نظارت بر روند امور مطابق با مقررات را یادآور و گفت: ضمن لحاظ موارد قانونی می توان به محدودیتها، ضرورت ها و برخی اقدامات اجتناب ناپذیر که بعضاً جنبه فوری دارد، توجه کرد و شرایط کار را برای زندانها تسهیل نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*