تقدیر از فرماندهی انتظامی و نیروهای یگان ویژه استان کهگیلویه وبویراحمد

مراسم تجلیل از سردار فرماندهی انتظامی و نیروهای یگان ویژه استان به جهت همکاری با زندان های استان در برقراری نظم و امنیت با حضور رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان ها در سالن اجتماعات نیروی انتظامی استان برگزار شد.
در این آئین که با حضور حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری، سردار مهدی انصاری فرماندهی انتظامی استان و اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان ها، سرهنگ صمدی فرمانده یگان حفاظت، فرماندهان پلیس پیشگیری و یگان ویژه و نیروهای نپو برگزار شد از خدمات و تلاش های دلسوزانه و همکاری و همگامی حافظان نظم و امنیت در برقراری آرامش و امنیت عمومی و نیز حضور در زندان ها جهت اجرای طرح های امنیتی و حفاظتی قدردانی شد.
سردار انصاری فرمانده انتظامی استان در این آئین با تقدیر از دستگاه قضایی گفت: همکاری و همگامی ما با دستگاه قضا بالاخص زندان ها امری اجتناب ناپذیراست چرا که امنیت در زندان امنیت جامعه است.
رئیس پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از حسن توجه و تدبیر مدیر کل زندان ها افزود: هر چند وظیفه خود دانستیم در موقع درخواست برای همکاری همراه و همگام با زندان ها در برقرای امنیت تلاش نمائیم ولی این از وظایف ماست که انصافاً همکاران ما به خصوص نیروهای یگان ویژه (نپو) با اراده ای محکم در این راه اهتمام ویژه داشته و دارند.
حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان نیز در این آئین با تقدیر از سردار انصاری و نیروی انتظامی افزود: استان ما از استان های آرام و بدور از تنش است که این را مدیون تلاش همکاران خود در نیروی انتظامی می دانیم.
این مقام ارشد قضایی افزود: از سیاست های قوه قضائیه کاهش جمعیت کیفری است که با همراهی و تلاش مجموعه زندان ها توانسته ایم با اعطاء ارفاقات قضایی ۶۵ درصد از زندانیان استان را به مرخصی اعزام نمائیم تا آرامش بیشتری بر زندان ها حاکم گردد که البته با حضور نیروهای یگان ویژه درپشتیبانی از زندان ها، این مراکز امنیتی چهره ای آرام و بدور از هر تنشی داشتند که جای بسی تقدیر است.
اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان نیز در این مراسم با تقدیر ویژه از سردار انصاری فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: مجموعه انتظامی استان همیشه یار و یاور ما در رزمایش ها، طرح ها، اعزام و بدرقه و اختصاص نیرو به زندان ها بوده اند که به مثابه یک بازوی توانمد ما را در مسیر اهدافمان یاری نموده اند.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی استان با استقرار نیروهای یگان ویژه خود در زندانهای مرکزی، دهدشت و گچساران با درایت و دوراندیشی و اقتدار خود همیشه و در همه حال در کنار ما بوده اند که این روحیه جهادی قابل تحسین و تقدیر است و لذا امروز به پاس زحماتشان از آنان تجلیل خواهیم نمود.
گفتنی است در این آئین ضمن تأکید بر ادامه تعاملات بین پلیس و زندان ها از سردار انصاری فرمانده انتظامی استان، فرماندهان انتظامی مناطق مختلف، معاونت پلیس پیشگیری، فرمانده یگان ویژه و نیروهای یگان ویژه منصوب به نپو با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*