جشن اعیاد شعبانه در کانون اصلاح و تربیت یاسوج

همزمان با فرارسیدن اعیاد معظم شعبانیه و سالروز ولادت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل (ع) و همچنین حضرت زین العابدین (ع) جشن با حضور مسئولین کانون اصلاح و تربیت و مددجویان این مرکز اصلاحی  برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد آئین جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه با سخنرانی امام جمعه شهر سی سخت و اجراء برنامه های متنوع فرهنگی با حضور زندانیان کانون و اندرزگاه نسوان برگزار شد.

بیژن شجاعیان رئیس کانون اصلاح و تربیت در این مراسم  ضمن تبریک این ایام در جمع زندانیان، گفت:کمتر ماهی از سال چون شعبان این همه برکات ولادت ستارگان آسمان ولادت و امامت را در خود دارد و بایستی با بهره گیری از این ایام به استقبال ماه بارش مائده های آسمانی شویم.

حجت الاسلام مصباح امام جمعه شهر سی سخت در این مراسم گفت: ورود به بزرگترین و سودمندترین میهمانی سال به حق مقدماتی را می طلبد که خداوند خود آن مقدمات را برایمان مهیا می سازد ایام مبارک شعبانیه زمینه ساز حضور در پیشگاه حق تعالی در ماه مبارک رمضان است و شما مددجویان از همین امروز با توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار علیهما السلام قصد ایجاد تغییر اساسی در رفتار ، گفتار و کردار خود به شیوه ائمه را داشته باشید و بدانیم بدین طریق از اسارتهای اصلی خود رها خواهیم شد.

گفتنی است در این مراسم برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*