جشن غدیر در کانون اصلاح و تربیت یاسوج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد آئین بزرگداشت عید سعید غدیرخم با برگزاری جشن باشکوهی با حضور مدیر کل زندانهای استان،کارکنان و شرکت کلیه مددجویان اندرزگاه نسوان و کانون برگزار گردید.
در این مراسم که با شادی و سرور همراه بود ، حجت الاسلام و المسلمین خرمروز رئیس دفتر شورای نگهبان استان در سخنانی به تشریح واقعه غدیر پرداخت و گفت: واقعه بزرگ و تاریخی غدیرخم، یکی از پر اهمیت ترین و عظیم ترین حوادث تاریخ اسلام است که باید با علم و آگاهی بسیار ابعاد مختلف آن تشریح شود.
وی در ادامه با بیان اینکه تبیین واقعه غدیر خم نقش بسزایی در گسترش فرهنگ ولایت پذیری و جلوگیری از انحراف و مکر دشمنان دارد ، گفت : در راستای بازتوانی اخلاقی و اجتماعی زندانیان ، ترویج فرهنگ علوی و استفاده از آموزه های معنوی و اخلاقی در بین زندانیان است.
رئیس دفتر نمایندگی شورای نگهبان استان در ادامه به تشریح جایگاه و منزلت عید سعید غدیرخم از دیدگاه رسول اکرم (ص)،احادیث و روایات و مورخان پرداخت.
بر پایه این گزارش برنامه های شاد و متنوعی از جمله سرود و دکلمه مددجویان اهدای جوائز به مددجویان فعال در برنامه های فرهنگی و … به اجرا درآمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*