حسینی فرمانده پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد: برنامه های هفته دفاع مقدس سالجاری متفاوت از دیگر سالها بود


به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد سید محتشم حسینی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج زندانهای استان از اجرای برنامه های مطلوب و متفاوت از دیگر سالهای این پایگاه در هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: با مدیریت جدید زندانها و توجه وی به برنامه های فرهنگی و فعالیتهای بسیج ، درراستای هفته دفاع مقدس فعالیتها و برنامه های متنوع فرهنگی اجراء شد.
وی اظهار داشت : دفاع مقدس در انقلاب اسلامی یکی از رفیع ترین قله های افتخارات ملت ایران است که بایستی با بصریت افزایی و ارتقاء برنامه های فرهنگی و پاسداشت این ایام خاطرات هشت سال دفاع مقدس زنده شود.
سید محتشم حسینی با بیان اینکه باید در پاسداشت دفاع مقدس اهتمام ویژه ای داشت، تصریح کرد: با حمایت و تشریک مساعی مدیرکل زندانها و کار کنان بسیجی در هفته دفاع مقدس امسال با برنامه های متفاوت از سالهای پیش این ایام گرامی داشته شد.
وی از دفاع مقدس به عنوان هشت سال ایثار و گذشت و پایداری و استقامت یاد کرد و گفت: همه ما مسئولیت داریم تا ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا را در طول هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان یادآوری کرده و حماسه‌ و افتخارات رزمندگان و شهدا را بیان کنیم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان از برنامه‌های فرهنگی، هنری، بصیرتی و ورزشی دراداره کل و زندانهای تابعه خبر داد و گفت: افزایش بصیرت اسلامی انقلابی با مشارکت حداکثری کار کنان در فعالیت‌های فرهنگی مبتنی بر اندیشه ناب اسلامی از جمله برنامه‌های این هفته بود .
حسینی از تشکیل جلسات هم اندیشی ، غبار روبی و گل افشانی گلزار مطهر شهداء ، مشارکت در برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان برتر کار کنان بسیجی ، پیاده روی اعضاء پایگاه ، شرکت در رژه نیروهای مسلح ، توزیع شربت و شیرینی در مراسم رژه نیروهای مسلح ، برگزاری مراسم زیارت عاشورا و دعوت از یکی از یادگاران جنگ برای ایراد سخنرانی ، شر کت دسته جمعی در نماز جمعه ، تشکیل کمیته شورای امر به معروف و نهی از منکر ، تجلیل و تکریم تعداد ۲۵ نفر کارمند رزمنده دفاع مقدس و رونمایی از وبلاگ پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان از جمله برنامه‌های این هفته بوده که با برنامه ریزی مدون و حضور حداکثری کار کنان بسیجی این پایگاه به نحو مطلوب و شایسته انجام پذیرفت.
وی اظهار داشت: پیش از آغاز هفته دفاع مقدس در یک فضاسازی مناسب سنگر‌های نمادین در جلوی اداره کل و برخی اززندانها ساخته و با نصب پوستر،‌ بنر و پلاکارد تزئین شده که یاد آور روزهای حماسه بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*