حضرت آیت الله ملک حسینی در جشن میلاد امام مهربانی ها در زندان مرکزی یاسوج:با الگو پذیری از زندگی معصومین به رشد عقلی خود بیفزایم

همزمان با زاد روز حضرت ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه السلام آئین جشنی با حضور حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و عضو مجلس خبرگان رهبری، خدام رضوی، مسؤلین قضایی استان، مدیرکل زندانها و روسای ستادی و با شرکت مددجویان در زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد بر اساس برنامه ریزی انجام شده در روز ولادت حضرت امام رضا علیه السلام آئین جشنی با سخنرانی آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه دراستان، و حضورمعنوی خدام رضوی همراه با پرچم مقدس گنبد ملکوتی امام رضا (ع) رئیس کل دادگستری ،مسؤلین قضایی، مدیرکل زندانها، کارکنان و شرکت حداکثری مددجویان در سالن ورزشی زندان مرکزی یاسوج با شکوه و جلوه معنوی خاصی برگزار شد.
در این آئین آیت الله ملک حسینی ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا ( ع) با بیان احادیث و روایاتی از آن امام همام خطاب به زندانیان گفت: در ملاقاتهای پیش از این هم گفته ام هر کسی که در مسیر ناصواب گام بردارد به ضلالت کشانده خواهد شد و بهترین راه به سوی هدایت و راه حق، توسل به ائمه معصومین علیهم السلام است.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه زندان را فرصتی برای با خود اندیشدن و نجوای پشیمانی از معاصی گذشته بدانید افزود: با خود خلوت کنید و با خودتان حرف بزنید البته وجدان خود را قاضی قرار داده ، خود را برای زندگی بعد از زندان به مسیر حق راهنمایی کنید که هیچکس بهتر از وجود خود آدمی برای تغییر در زندگی وجود ندارد.
این مقام روحانی به بیان روایاتی از معصومین علیهم السلام افزود: همه ما باید قدر نعمات خداوندی به خصوص نعمت آزادی را بدانیم که اگر غیر از این باشد لایق اسارتیم.
سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: در مسیر حق قرار بگیرید با تأسی گرفتن از زندگانی اهل بیت (ع) وبا الگو پذیری اززندگی آن بزرگواران خود را به خدا نزدیک ساخته و در بازسازی ، تربیت صحیح و رشد خود اهتمام ورزید.
آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: فرد عاقل مسیر را درست و اصولی انتخاب می کند حتی اگر به فقر منجر شود چرا که این راه و مسیر بهتر و به مراتب مطلوبتر از ثروت است.
در پایان حضرت آیت الله ملک حسینی از برگزاری چنین برنامه هایی از مدیرکل زندانهای استان و توجه مسؤلین قضایی به زندانیان قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*