حضور دادیار ناظر در بین مددجویان کانون اصلاح و تربیت یاسوج


حبیبی داديار ناظر زندان های مرکز استان با حضور در کانون اصلاح و تربيت یاسوج ضمن بازديد از اماکن مختلف این مرکز تربیتی به صورت حضوری با مددجویان دیدار و مشکلات قضایی آنان را مورد بررسی قرار داد.
وی در حاشیه این دیدار خطاب به مسؤلین کانون اصلاح و تربیت با اشاره به ظرفیتهای قانونی موجود برای تربیت صحیح مددجویان و ایجاد زمینه ای برای بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه گفت: انجام امور تربیتی در محیط هایی مانند کانون اصلاح و تربیت از ظرافتهای خاصی برخوردار است که مسئولین امر باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند .
محمد کریم سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت نیز با اشاره به برخی مشکلات موجود در این مرکز، هماهنگی وتعامل کانون و مرجع قضایی را در پیشبرد اهداف مدنظر سازمان و کاهش جمعیت کیفری موثر دانسته وحضور قضات ناظر و بازدید آنان از کانون را باعث کاهش اطاله دادرسی ، تسریع در رسیدگی به پرونده های مددجویان و کاهش جمعیت کیفری دانست.
شایان ذکر آنکه محمد مهدی حبیبی دادیار ناظر که بطور مستمر در مراکز ندامتگاهی مرکز استان در بین زندانیان حضور بهم می رساند؛ خواسته ها و مطالبات مددجویان کانون را استماع و جهت پیگیری تا حصول نتیجه قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*