حضور پرشور کارکنان زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن

کارکنان ، پرسنل وظیفه و زندانیان رأی باز زندانهای کهگیلویه وبویراحمد، همگام با سایر اقشار ملت با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن، چهلمین تولد انقلاب را جشن گرفتند.
مدیرکل و کارکنان ستادی ،زندان مرکزی ، کانون اصلاح و تربیت و زندان رأی بازبه همراه سربازان وظیفه و زندانیان رأی بازدر یاسوج و در هوای سرد زمستانی و در شهرستانهای گچساران و کهگیلویه نیزبا حضور رؤسا، کارکنان و سربازان وظیفه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت کرده تا ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و انقلاب، به تکلیف شرعی خود عمل کرده و همبستگی، وحدت و پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی به نمایش بگذارند.
در یاسوج ، راهپیمایی که از میدان هفت تیر در هوایی سرد زمستانی با با شور و شعف به سمت میدان امام حسین(ع) ادامه داشت،اسماعیل جمیاری مدیر کل ، معاونین ستادی، رؤسای زندانها و پرسنل مراکز بازپروری و زندانیان رأی باز مرکز استان همگام با سایر اقشارمردم به سردادن شعار پرداخته و تا پایان مراسم نیز در محل مذکور حضور داشتند.
شرکت کنندگان با در دست داشتن پرچمها و پلاکاردهای مختلف و با سردادن شعارهایی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انزجار قلبی خود از استکبار جهانی ، حضور مقتدر و عزتمند خویش را همگام با دیگر اقشار ملت ایران اعلام نمودند.
شایان ذکر است که برخی از پرسنل شرکت کننده در این مراسم به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*