حضور کارکنان بسیجی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در اجتماع عظیم بسیجیان عاشورایی استان


کارکنان بسیجی پایگاه شهید لاجوردی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در کنار آحاد بسیجیان استان در حرکتی همگانی حضور خود را با گردهمایی و اجتماع عظیم در میدان صبحگاه سپاه فتح استان به نمایش گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد سید محتشم حسینی فرمانده پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندانها با بیان این مطلب اظهار داشت: با برنامه ریزی مدون، كاركنان بسيجي پایگاه به همراه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها، ملبس به لباس بسيجي و بصورت منسجم با پيوستن به تجمع سایر بسيجيان دراین حماسه ملی شرکت نمودند.
وی گفت: بسیجیان پایگاه شهید لاجوردی زندانهای استان همگام و همراه با دیگر بسیجیان استان با لبیک به ندای رهبری بزرگ انقلاب برای تجدید پیمان و بستن عهدی محکم تر گرد هم آمدند تا حضور خود را برای مقابله با تهدیدات دشمن به منصه ظهور برسانند.
حسینی تصریح کرد: اين تجمع نشانه حضور و آمادگي بسيجيان در صیانت و پاسداري از آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و حمايت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.
فرمانده پایگاه شهید لاجوردی در پایان به واحد اطلاع رسانی اداره کل زندانها گفت: پایگاه بسیج زندانها با حمایت همه جانبه مدیر کل زندانهای استان در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی با افتخار برنامه هاي متنوعي در سطح اداره کل و زندانهای تابعه برنامه ريزي و اجرا مي كند .
شایان ذکر آنکه تجمع عظیم بسیجیان عاشورایی در یاسوج با حضور مسئولان محلی و استانی در میدان صبحگاه سپاه فتح استان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*