درآستانه عید بزرگ مبعث برگزار شد: جشن مبعث پیامبر (ص) در کانون اصلاح و تربیت یاسوج

در آستانه سالروز بعثت پیامبر رحمت (ص) مراسم جشنی ویژه زندانیان اندرزگاه نسوان و کانون اصلاح و تربیت در این مرکز بازپروری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد؛ بیژن شجاعیان رئیس کانون اصلاح و تربیت در این مراسم با بیان اینکه یکی از اهداف مهم زندانبانی اسلامی هدایت مجرمین بر پایه احکام اسلام است؛ گفت : از اهداف برگزاری چنین مراسماتی شناخت زندانیان به شریعت اسلام و هدایت آنان به زندگی سالم از طریق آموزش های عقیدتی ودینی است تا بتوانند پس از آزادی زندگی جدیدی را آغاز کنند.
شجاعیان افزود : مبعث حضرت رسول (ص) عید بزرگی برای مسلمانان است زیرا در این روز بزرگ خداوند رسالت عظیم خویش را به بهترین بنده اش سپرد.
حجة الاسلام طاووسیان مسؤل فرهنگی کانون نیز در این جشن با بیان اینکه حضرت محمد(ص) امروز الگویی به تمام معنا در همه زمینه ها برای بشریت است، تصریح کرد: نبی مکرم اسلام (ص) در دوران نبوتش در سخت ترین شرایط از هدایت جامعه دست برنداشت و زمینه هدایت و رستگاری مردم را رقم زد.
دراین مراسم جشن مولودیه خوانی در مدح و ستایش پیامبر گرامی اسلام توسط مداح اهل بیت و همچنین سرود و برنامه های متنوع دیگر اجراء و از مددجویان پذیرایی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*