درسالروز رحلت پیامبر(ص) وشهادت ذریه اطهرش صورت گرفت: برگزاری مراسم سوگواری در کانون اصلاح و تربیت یاسوج


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان کهگیلویه وبویراحمد،همزمان با فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص)و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) مجلس عزا داری و سوگواری در کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید.
بر پایه این گزارش این مراسم با حضور معاون سلامت، مسؤل روابط عمومی اداره کل ، رئیس و کار کنان کانون و شرکت سربازان وظیفه و زندانیان کانون و اندرزگاه نسوان با شکوه و معنویتی خاصی برگزار گردید.
حجة الاسلام غفاری مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان پیرامون فضایل و شخصیت پیامبر اسلام و ائمه اطهار و امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا (ع) سخنرانی و مطالبی بیان داشت.
با روضه خوانی و مدیحه سرایی حاج رضایی یکی از مداحان مشهور شهر در وصف پیامبر (ص) و ذریه پاکش این آئین شکوه و جلوه خاصی به خود داد.
بیژن شجاعیان رئیس کانون اصلاح و تربیت در حاشیه این آئین گفت: مراسمات سوگواری اهل بیت در ماههای محرم و صفر از جمله فرصتهای طلایی برای توسل و نزدیکی هرچه بیشتر به این بزرگان است وبحمد الهح محرم و صفر امسال برنامه های خوب و تاثیر گزاری در کانون و اندرزگاه نسوان برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*