درنشست مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد و فرمانده سپاه استان تأکید شد: تعامل دوسویه در ارتقاء امنیت اجتماعی و برنامه های فرهنگی تربیتی

به منظور همکاری و تعامل بیشتردر زمینه های مختلف و استفاده از ظرفیت سپاه فتح استان نشست مشترک اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها و سردار بوعلی فرمانده ارشد نظامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان در این جلسه که برخی از مسؤلین ستادی مدیر کل زندانها را همراهی میکردند اسماعیل جمیاری تعاملات و همکاری بیشتر در حوزه های مختلف را خواستار شد.

مدیر کل زندانها با بیان گزارشی از برنامه های فرهنگی تربیتی زندانها و نقش مهم این دستگاه در امنیت اجتماعی گفت: سازمان  زندانها علاوه بر امنیت ، مهمترین اصل زندگی یعنی تربیت را در خود جای دارد و این در بازسازی شخصت و اصلاح افراد به خطا رفته جامعه نقش حیاتی ایفا می کند.

اسماعیل جمیاری با اشاره به بعد تربیتی در زندانها که شالوده امنیت در زندانهاست افزود: همکاران ما با روحیه جهادی با رویکرد تقویت بنیه اعتقادی و آموزش برنامه های دینی در راه بازگشت سعادتمندانه  محبوسین در بند اهتمام جدی دارند که در این بین با برنامه های خاص فرهنگی تربیتی در سال گذشته توفیقات خوبی نصیب زندانهای استان شده است.

این مقام ارشد زندانهای استان در ادامه با بیان ظرفیتهای سپاه در کمک به زندانها و ارتقاء تعاملات افزونتر گفت: از آنجائیکه سپاه فتح استان دارای نیروهای دلسوز و زحمت کشی است و اعتماد وافر داریم که صادقانه در راه اعتلای اهداف نظام و اهداف ترسیمی خواسته شده تلاش خواهند نمود لذا انتظار می رود که امور زندانها را نیز به عنوان یک جامعه هدف در نظر داشته  و در حوزه های مختلف با ما همکاری داشته باشند.

سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان نیز در این جلسه ضمن اظهار خرسندی از تلاشها و کارهای صورت گرفته در زندانها گفت: ما نیز خود را مکلف می دانیم تا در ارتقاء امنیت وتوسعه و گسترش برنامه های تربیتی فرهنگی و مساعدت به افراد گرفتار در بند با اعطاء خدماتی از جمله بهداشت و درمان ،امکانات ورزشی و فرهنگی ، مساعدت در اردوهای راهیان نور ، تقویت پایگاه بسیج زندانها و … همکاری و تعامل داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*