در بازدید مدیر کل زندانها از زندان گچساران مطرح شد: احداث دفتر کار دادیار ناظر کمک به خانواده ها وتسریع در کار رسیدگی

dsc09708
فلاحتی مطلق مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد در استمرار بازدید های خود از زندانهای استان با حضور در زندان گچساران از روند رو به ساخت دفتر کار دادیارناظر بازدید و تذکرات لازم را ارئه نمود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد مدیر کل زندانهای استان ضمن بازدید از حریم نظارتی و نگهبانی ، محل کار افسر نگهبان ،تاسیسات و سایر مراکزامنیتی زندان گچساران تذکرات امنیتی به مسؤلین ذیربط را گوشزد واز نزدیک روند نظارت بر کاراحداث دفتر کار دادیار ناظر زندان و مهمانسرای جدید در محوطه زندان را مورد بررسی دقیق قرار داد.
مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد درخصوص ساخت دفتر کار دادیار ناظر گفت: به دلیل مراجعات مردم به دادگستری و مشکلات رفت و آمد و همچنین نبود مکان مناسبی برای قاضی ناظر بر آن شدیم تا این فضا را احداث نمائیم.
وی گفت: با احداث و ساخت این دفتر هم شأن و جایگاه قاضی حفظ شده و هم به این قشر آسیب پذیر مساعدت نموده ایم تا در پیگیری مشکلات قضایی زندانی خود اهتمام بیشتری اعمال نمایند.
مدیر کل زندانهای استان همچنین انجام توصیه ها وراهکارهای حفاظتی وامنیتی و تغییرات فنی در برخی از قسمتهای زندان را که در بازدید قبلی به مسؤلین ذیربط ارائه نموده بود خواستار شده و تأکید بر حفظ نکات امنیتی حفاظتی و توسعه فضای فیزیکی در قسمتهایی از زندان نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*