در دیدارمدیر کل زندانها و فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تأکید شد: اجرای صحیح مجازات حبس در زندانها امنیت اجتماعی را ارتقاء می دهد

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با حضور در ستاد فرماندهی ناجا در استان ، با سردار انصاری رئیس پلیس استان دیدار و برارتقاء تعاملات فی مابین تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار که با همراهی مسؤلین ستادی انجام پذیرفت، مدیر کل زندانهای استان با تبریک سال نو، ابراز امیدواری کرد که با توسعه تعاملات فی مابین، شاهد ارتقاء سطح همکاریها در راستای تحقق اهداف امنیتی و تأمینی و نیز ارتقاء امنیت قضائی -اجتماعی باشند.
اسماعیل جمیاری با تأکید بر ارتباط خیلی خوب زندانها و ناجا طی دوره اخیرافزود: تداوم همکاری شایسته فی مابین پلیس در انجام ماموریت های محوله و همچنین زندان در اجرای مجازات حبس میتواند امنیت را ارتقاء ببخشد.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه کمبود اعتبارات از یکسو و تراکم جمعیت کیفری بدون اختصاص و پیش بینی نیروی انسانی متناسب و فضای لازم از جمله مشکلات و چالشهای پیش روی زندانهای استان هست، اظهار امیدواری کرد که با همکاری و هماهنگی افزونتر بین زندان و پلیس ، بتوان مراکز بازپروری استان را در رفع بخش هایی از این مشکلات و همچنین اجرای طرح های امنیتی ، پشتیبانی نیروها، آموزش و… یاری نمود تا شاهد ارتقاء افزونتر امنیت اجتماعی بواسطه استفاده بهینه و مناسب از زندان در مقام یک مجازات بازدارنده باشیم.
سردار انصاری فرمانده انتظامی استان هم با ابراز خرسندی از این دیدار، وظیفه پلیس ، دستگاه قضائی و زندان را در یک راستا، آن هم امنیت اجتماعی مردم عنوان کرد و گفت: قطع یقین بازخورد این همکاری و هم پوشانی آرامش جامعه را به همراه دارد. ایشان آمادگی دستگاه متبوع خود را جهت همکاری و همراهی افزونتر با مجموعه زندانها اعلام و اظهار داشت: از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهد شد، چرا که امنیت زندان بخشی از امنیت عمومی بوده و پلیس در خط مقدم برقراری نظم و امنیت جامعه است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*