در دیدار مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مطرح شد: تحقق کامل ماموریتهای سازمان زندانها نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه و همکاری و همراهی دیگر دستگاههای اجرایی است


اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها دردیداربا دکتر نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بر نگاه ویژه و مساعدت مالی به زندانها تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها با حضور در دفتر دکترنوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه جهت پیگیری مشکلات مالی و بودجه ای این اداره کل مذاکره و بر لزوم توجه جدی و خاص به این نهاد امنیتی، قضایی تأکید نمود.
مدیر کل زندانهای استان با تشریح شرایط سختی کار در زندانها گفت: علاوه بر سختی کار در زندان، ماموریتهای متعدد و متنوعی پیش روی مسئولین زندانهاست که تحقق کامل آن مستلزم نگاه ویژه و تخصیص اعتبارات ویژه هست.
وی اظهار کرد: از آنجائیکه زندان و زندانیان محصول جامعه اند، بایستی همه دستگاهها به فراخور ظرفیت و توان اجرایی خود ما را در امر مراقبت و نگهداری و مهمتر از آن اصلاح و بازپروری زندانیان یاری رسانند.
مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بر نامه های اصلاحی و تربیتی در زندانها را تنها با وجود منابع مالی مطلوب و اثرگذار دانست و تصریح کرد: اگر اعتبارات مورد نیاز تأمین نشود در اجرای برنامه های فرهنگی ، اشتغال ، آموزشی ، امنیتی و حفاظتی و… زندانها با چالشهای جدی مواجه خواهند شد.
جمیاری افزود: انتظار ما نگاه ویژه مجموعه سازمان برنامه و بودجه استان به زندان است تا مشکلات فرا روی این دستگاه با یاری و مساعدت شما مرتفع گردد.
در این دیداردکتر نوروزی ضمن تقدیر از نگاه دلسوزانه مدیرکل زندانهای استان و پیگیری جدی وی جهت مرتفع نمودن مشکلات خاطر نشان کرد : ما نیز از شرایط سختی کار زندانها آگاهیم و بر این باوریم که کمک به زندان کمک به امنیت و آسایش جامعه است لذا از هیچ تلاش و مساعدتی نسبت به مرتفع نمودن مشکلات زندانها دریغ نخواهیم کرد.
دکتر نوروزی با تأکید بر اینکه وضعیت اعتباری در کشور و استان مطلوب نیست اظهار داشت: کمبود اعتبارات در استان مشهود است و همه دستگاهها به نسبت کسری بودجه و اعتبار دارند، اما اهمیت کار زندان ما را مجاب می کند که تا حد مقدورات از زندانها حمایت و پشتیبانی مالی داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*