در راستای ارتقاء تعامل و همکاری انجام گرفت: دیدار رئیس زندان با فرماندار جدید دهدشت

رئیس زندان دهدشت در دیدار با فرماندارشهرستان کهگیلویه بر تعامل بیش از پیش و حمایتهای فرمانداری از زندان را خواستار شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد هدایت الله بازگیر رئیس زندان دهدشت با حضوردر فرمانداری شهرستان کهگیلویه با نیکبخت سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
بازگیراظهار امید واری کرد ارتقاء همکاری و تعاملات بین بخشی منجر به اجراء برنامه ها و سیاستهای ابلاغی این دستگاه امنیتی و فرمانداری گردد.
رئیس زندان دهدشت با اشاره به اینکه همه دستگاهها می بایست جهت ارتقاء امنیت و برنامه های اجرایی زندان حمایت مادی و معنوی به این مرکز امنیتی داشته باشند گفت: هزینه های هنگفتی برای ساخت و احداث زندان در این شهرستان شده است واکنون همه دستگاههای اجرایی با همدلی و همکاری مشفقانه در نگهداری این سرمایه ملی که از لحاظ امنیتی نیز جایگاه ویژه ای دارد نگهداری کنیم.
در این دیدار جعفر نیکبخت سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه تصریح کرد : ما نیز به شرایط سختی کار زندان و زندانبانی آگاهیم و در این راه برای ارتقاء اجرای برنامه های نظام زندانبانی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم .
وی تصریح کرد: تلاش های صورت گرفته در زندان برای بازسازی و بازپروری شخصیت زندانیان برای عودت سعادتمندانه به جامعه و همچنین حمایت ازخانواده های آنان قابل تقدیر است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*