در راستای بررسی مشکلات قضایی زندانیان صورت گرفت: دیداردادستان شهرستان گهگیلویه با زندانیان دهدشتی


روشن دل دادستان شهرستان کهگیلویه به همراه چند تن از قضات شعبات مختلف با هدف رسیدگی به مسائل و مشكلات قضائی زندانیان حوزه های قضائی مربوطه، ضمن حضور در زندان دهدشت با جمعی از زندانیان دیدار و به مسائل و مشکلات کیفری آنان رسیدگی نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد؛ در این دیدار مسؤلین قضایی و قضات حوزه های مختلف به همراه رئیس زندان و مددکاران زندان ضمن حضور در زندان با مددجویان اندرزگاههای مختلف دیداری چهره به چهره داشته و مسائل قضایی و درخواستهای قانونی آنان را مورد بررسی قرار دادند.
بازگیر رئیس زندان در خصوص حضور قضات در زندان گفت: دیدارهای چهره به چهره قضات با زندانیان موجب آرامش آنان شده و از مراجعه جمع کثیری از خانواده ها به مراجع قضایی جلوگیری می‌کند.
وی با بیان اینکه دیدار چهره به چهره زندانیان و قضات در بسیاری موارد منجر به مرتفع نمودن مشکلات قضایی آنان می شود اظهار داشت: در سال جاری شاهد رشد چشمگیر آمار حضور هیئت‌های قضایی در این زندان هستیم که موجبات تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار و رفع حداکثری مشکلات آنان را به همراه داشته است.
روشن دل دادستان شهرستان کهگیلویه نیز در این بازدید تعامل بيش از پيش دستگاه قضايي با زندان را در رفع بسیاری از مشكلات قضايي زندانیان موثر برشمرد و حضور قضات در زندان را نیز گامي تعیین کننده در راه انجام بهتر اقدامات اصلاحي و تربيتي دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*