در سالروز میلاد حضرت اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز صورت گرفت: دیدار مدیر کل و مسؤلین ستادی زندانهای کهگیلویه و بویراحمد با کارکنان جانباز

همزمان با اعیاد شعبانیه و در سالروز میلاد حضرت اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز با بر نامه ریزی بعمل آمده از سوی پایگاه بسیج شهید لاجوردی، جمیاری مدیر کل به همراه تعدادی از مسئولین ستادی اداره کل زندانها با جانبازان جنگ تحمیلی دیدار و از آنان تجلیل نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد همزمان با زاد روز قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس(ع) و پاسداشت مقام جانباز و با بر نامه ریزی انجام شده از سوی پایگاه بسیج شهید لاجوردی ، مدیر کل زندانهای استان به همراه دیگر مسؤلین ستادی در مرکز استان و رؤسای زندانها به نمایندگی از مدیر کل در دیگر شهرستانها به منظورتجلیل و تکریم، ضمن حضور در منزل آنان با خانواده همکاران جانباز دهش،صیاد، شیرزادی و گندمان دیدار کردند.
در این برنامه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان با تبریک ایام شعبانیه و گرامیداشت زاد روز علمدار کربلا حضرت ابالفضل العباس (ع) آسایش و امنیت کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهیدان، ایثارگران و جانبازان مقاوم دانست و گفت: هر آنچه داریم از برکت شهداء و صبر و مقاومت ایثار گرانه جانبازان صبور و خانواده های آنان است، بنابرین همه ملت انقلابی و با بصریت ایران اسلامی بایستی قدردان و سپاسگزارشما شهیدان زنده و صابران طریق الی الله و خانواده های عزیزتان باشند.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه خوشبختانه ۲۷ نفر از کارکنان شاغل در زندانهای استان از منسوبین به شهداء و ۴ نفر از کارکنان بعنوان شهدای زنده و جانباز هستند، گفت: افتخار می کنیم که در مجموعه زندانهای استان و در کنار اعضای خانواده معظم شهیدان و جانبازان ایثار گرخدمت می کنیم.
وی در ادامه خطاب به جانبازان همکار گفت: جانبازان سند افتخار این ملتند، باید قدردان فداکاری، رشادت و پایمردی شما باشیم و انصافاً میلاد جانباز کربلا حضرت اباالفضل العباس (ع) بهترین روز برای تقدیر از وجود شماست .
شایان ذکر آنکه در این دیدار ها ضمن اعطاء لوح سپاس با اعطاء هدایایی از پایمردی، صبر و استقامت جانبازان دفاع مقدس تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*