در نشست مدیر کل زندانهای استان با مدیر کل دیوان محاسبات کهگیلویه و بویراحمدتأکید شد: مرتفع نمودن مشکلات اعتباری زندانها کمک به امنیت جامعه است

مدیر کل زندانهای استان در دیدار با مدیر کل دیوان محاسبات کهگیلویه و بویراحمد: عدم تناسب اعتبارات با شرح وظایف حوزه زندانبانی کارها را سخت تر می کند
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویرحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها بهمراه معاون اداری مالی ، ذیحساب و جمعی از کارشناسان با ابراهیم مرادیان مدیر کل دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو نمود.
مدیرکل زندانهای استان در این دیدار بر لزوم تعامل و همراهی دستگاههای نظارتی خصوصاً دیوان محاسبات با هدف پیشبرد اهداف و مأموریتهای سازمان تأکید کرد.
وی با تقدیر و تشکر ازهمراهی و تعامل خوب و مطلوب مدیریت و کار کنان دیوان محاسبات ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیتها و مجموعه اقدامات انجام گرفته در بخش های مختلف تأمینی، تربیتی و حمایتی افزود: متأسفانه اعتبارات تخصیصی جوابگوی حجم برنامه های در دست اجراء زندانهای استان نبوده که انتظار می رود تا دستگاههای نظارتی با تعامل هر چه بیشتر و ارائه راهکارهای قانونی از شرایط سخت موجود بکاهند.
وی خاطر نشان کرد: از آنجائیکه فضای زندان و مدیرت زندانها با دیگر دستگاهها متفاوت است به تبع خدمات ، فعالیتها و برنامه های اجرایی نیز متعدد و متفاوت است، لذا می بایست اعتبارات و بودجه های تخصیصی هم به تناسب شرح وظایف بیشتر باشد که متأسفانه اینطور نیست و عدم تناسب در هزینه ها مشهود است.
جمیاری در ادامه افزود: البته مدیران و کارکنان زندانها با تلاش و اهتمام دلسوزانه و مدیریت در هزینه ها بخش هایی از این کمبودها را جبران نموده و در راستای انجام مأموریت ها به شکل صحیح اقدام می نمایند.
ابراهیم مرادیان مدیر کل دیوان محاسبات استان با قدردانی از مجموعه فعالیتها و اقدامات حوزه زندانبانی به سختی و صعوبت کار در زندانها اشاره کرد و گفت: اینکه در زندانها خدمات فراوانی به زندانیان و خانواده های آنان انجام می گیرد و اعتبارات تکافوی امور شما را نمیدهد در جریان هستیم ،بنابراین سعی ما بر این بوده و هست که تا حد امکان تعامل، همکاری و همراهی را با زندانها داشته باشیم ، چرا که بخشی از امنیت جامعه مرهون خدمات زندانبانی است و فی الواقع کمک ما به زندانها ، کمک به جامعه و عموم مردم است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*