در نشست مدیر کل زندانها با فرماندار شهرستان کهگیلویه مطرح شد: تلاش در جهت رفع مشکلات زندان دهدشت

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در سفر به شهرستان کهگیلویه  در دیدار با فرماندار این شهرستان  بر لزوم ارتقاء تعاملات و همکاری بیشتردر جهت رفع مشکلات زندان دهدشت تأکید نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها درسفر به شهرستان کهگیلویه با هدف ایجاد تعامل و همکاری بیشتر با پوزش فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیر کل زندانها ضمن ارائه عملکردی از زندان و گزارشی از شرایط سختی کاردر زندانها گفت: در راستای برقراری امنیت و انجام اقدامات اصلاحی و تربیتی در مراکز تأمینی و تربیتی استان تمام تلاش خود را به کار بسته و خوشبختانه در این زمینه توفیقات خوبی نیز بدست آورده ایم ، لذا تراکم جمعیت ، کمبود نیروی انسانی و اعتبارات و همچنین کمبود تجهیزات کافی از عمده ی مشکلات ما در زندانها به خصوص زندان دهدشت می باشد.

جمیاری با بیان اینکه زندانی محصول همه جامعه است، گفت: ضرورت دارد که تمام دستگاهها و نهادها ، سازمان زندانها را در راستای انجام ماموریت های سازمانی مساعدت نمایند.

این مقام ارشد زندانهای استان تصریح کرد: خوشبختانه در سیستم نوین زندانبانی اسلامی برای همه زندانیان با هر نوع جرم و میزان مجازات برنامه های گسترده و اثرگذاری پیش بینی شده لیکن اجرای تمامی برنامه ها مستلزم نیازمندی های خاص و همکاری و همراهی دیگر دستگاههای اجرایی می باشد.

مدیر کل زندانها افزود:اگرهمراهی و همگامی دستگاههای اجرایی ، فرهنگی و اجتماعی،آموزشی، بهداشتی و درمانی و خدمات رسان با زندان انجام نگیرد این مرکز بازپروری به تنهایی قادر به طی طریق نخواهد بود لذا تقاضا می شود تا دیگر دستگاهها جهت امنیت و آرامش بیشتر جامعه و همچنین کاهش آسیب و عودت سعادتمندانه زندانیان به اجتماع در زمینه های مختلف با این نهاد امنیتی همکاری مضاعفی داشته باشند.

پوزش فرماندارشهرستان کهگیلویه نیز با تقدیر ازتلاشها، زحمات و پیگیری مدیر کل و مجموعه زندان دهدشت  گفت : تلاش های صورت گرفته در زندانها قابل تقدیر است ،لذا جا دارد به منظور حمایت بیشتر در راستای رفع مشکلات زندان دهدشت، اعم از زندانی و خانواده ی ایشان با کمک و مساعی دیگر دستگاهها اهتمام افزونتری انجام پذیرد.

این مقام اجرایی شهرستان با توجه به مطالب ذکر شده در این دیدار گفت :  ما نیز به صعوبت و سختی کار و کمبودهای مطرح شده در زندان آگاهیم و سعی بر این خواهد شد تا به کمک دیگر دستگاهها در راستای اهداف و سیاستهای نظام زندانبانی مساعدت گردد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*