در هفته نیروی انتظامی صورت گرفت: دیدار مدیر کل و جمعی ازپرسنل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهید مدافع حریم امنیت استان

در آخرین روز گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمیاری مدیر کل زندانها و جمعی از پرسنل این مجموعه با همراهی حجت السلام بهشت آئین رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان با خانواده شهید سید عبدالخالق فرزادیان، شهید مدافع امنیت دیدارو از آنان تجلیل نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها ، حجت الاسلام بهشت آئین رئیس عقیدیتی سیاسی فرماندهی انتظامی و جمعی از پرسنل اداره کل زندانها با حضور در منزل شهید مدافع حریم امنیت شهید فرزادیان ضمن دیدار با آن خانواده بزرگوار، از آنان تجلیل بعمل آوردند.

در این دیدار صمیمی مدیر کل زندانها با تبریک هفته نیروی انتظامی و با ذکر یاد و خاطره شهید فرزادیان ضمن علو درجات برای شهداء به خصوص شهید مدافع حریم امنیت استان گفت: آرامش امروز کشور مدیون دلاوری‌ و شجاعت شهیدانی همچون شهید فرزدایان است .
وی خاطر نشان کرد: ما مردم استان قدردان ایثار و فداکاری‌های شهدا و خانواده معزز شهدا به خصوص شهید مدافع امنیت هستیم که امنیت جامعه که بالاترین نعمتهاست هدیه ای ازخون پاک این شهداء عزیز است.
مدیر کل زندانها در ادامه ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی خانواده شهید فرزدیان گفت: قطعاً اگر شهدا نبودند کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد و امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه ‌دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم که خود را مدیون این بزرگواران میدانیم.

در پایان این دیداربا اهدا لوح سپاس از خانواده شهید راه امنیت تجلیل به عمل آمد.
(( در قسمتی از این لوح آمده است : شوق و شعور فداکاری برای عزت وسربلندی اسلام عزیز در وجود ایثارگران استوار و خانواده معزز شهداء از معرفت فروزان و درخشان آنها در قلبها و جانها هویداست. کیست که نداند اگر ایثار و پایمردی خانواده های مکرم شهداء نبود حماسه های ماندگار دوران پرافتخار دفاع مقدس به گونه ای دیگر رقم می خورد. و کیست که نداند اگر امروز شهید فرزدایان میدان دار حریم امنیت نبود ، آسایش جامعه به مخاطره می افتاد
لذا هفته نیروی انتظامی بهانه ای شد تا از شما خانواده بزرگوار شهید راه امنیت تقدیر و از صبر و شکیباییتان تجلیل بعمل آید . لیکن به وجود شما خانواده معظم شهداء که چشم و چراغ این ملتید درود می فرستیم و به رسم اکرام و احترام ، این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه ی شما میگردد. ))

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*