دیدارمدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد با آیت الله آمیراحمد تقوی روحانی برجسته و رئیس حوزه های علمیه شهرستان کهگیلویه

مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد که به دهدشت سفر کرده بود با آیت الله میراحمد تقوی رئیس حوزه های علمیه دهدشت دیدار و از رهنمودهای این عالم برجسته بهره برد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد، در این دیدار حضرت آیت الله آمیراحمد تقوی ضمن ارائه توصیه های ارشادی، با بیان اینکه مسؤلین جمهوری اسلامی باید ملجآ و پناهگاه مردم باشند اظهار داشت: مدیران و مسؤلین دولتی با نگاه دلسوزانه به آحاد مردم در برقراری عدالت اجتماعی سهیم باشند.
این عالم برجسته روحانی افزود: در نظام مقدس اسلامیمان مسؤلین با ارج نهادن به ارباب رجوع ، همه را برابر پنداشته و در برخورد و پیگیری امور برای آنان تفاوتی قائل نشوند.

وی با بیان اینکه خدا ناظر اعمال و رفتار همه ماست تصریح کرد: هر اندازه درصراط و مسیرحق گام برداریم عمل ما پاکتر و دقت در کردارمان خالصتر خواهد شد.
آمیر احمد تقوی رئیس حوزه های علمیه شهرستان کهگیلویه با تقدیر از تلاش مسؤلین نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: تلاش و اهتمام مدیران و خدمتگزاران کشور قابل تقدیر است لذا با خدمت به مردم خشنودی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم نمائید.

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلوهی وبویراحمد نیز در این دیدار با اظهار خرسندی از ملاقات با ایشان و ابراز تشکر از توصیه ها و رهنمودهای این عالم برجسته دینی گفت: ما هر چه داریم از راهنمایی و ارشاد زعما و عالمان دینی است لذا امیدوارم با عمل به فرامین و توصیه های اخلاقی حضرتعالی در مسیر حق گام برداریم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*