دیدارمعاون قضایی ریس کل دادگستری با زندانیان کانون اصلاح و تربیت یاسوج


معاون قضایی ریس کل دادگستری در امور زندانیان و حقوق شهروندی بهمراه قاضی ناظر زندان دادسرای یاسوج از کانون و اندرزگاه نسوان دیدار و بصورت چهره به چهره با زندانیان دیدار نمودند.
آرمان کریمی سرپرست کانون اصلاح و تربیت یاسوج با اعلام این خبر افزود: فراست معاون قضایی رئیس کل دادگستری در امور شهروندی و حبیبی دادیار ناظر زندان های یاسوج با حضور در کانون اصلاح و تربیت با مددجویان این مرکز دیدار و ضمن استماع مسائل و مشکلات قضایی آنان ، دستورات لازم را برای رفع موارد مطرح شده ابلاغ کردند.
وی اظهار داشت: با هدف پیگیری مشکلات قضایی مددجویان و در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانها مسؤلین قضایی یاد شده با حضور در بین مددجویان کانون اصلاح و تربیت و اندرزگاه نسوان با آنان دیدار و نسبت به موارد معنونه جهت مرتفع نمودن مشکلات آنان قول همکاری و مساعدت دادند.
فراست معاون قضایی رئیس کل دادگستری هدف از انجام این بازدید ها را بررسی اقدامات این مرکز تربیتی در زمینه پیگیری موضوع کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به مشکلات زندانیان دانست وافزود:بحمدالله نتیجه بازدید از این اندرزگاه و کانون خوب و مطلوب بوده و اهتمام کارکنان نسبت به تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی ستودنی است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*