دیدار اعضاء شورای قضایی کهگیلویه وبویراحمد با آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان

اعضاء شورای قضایی استان با حضور درحوزه علمیه یاسوج با آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و عملکرد دستگاه قضا بوسیله رئیس کل دادگستری ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اعضاء شورای قضایی استان از جمله رئیس کل دادگستری ، مدیر کل زندانها، مدیرکل ثبت و اسناد، دادستان و معاونین ستادی این دستگاهها با حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و ضمن ارائه عملکردی از دستگاه های وابسته قضایی از سوی حجة الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان از توصیه ها و رهنمودهای این مقام روحانی بهره بردند.
در این دیدار آیت الله ملک حسینی گفت: عدالت این است که هر چیزی در جای خود قرار گیرد و ظلم آن است که هر چیزی غیر از جای خود قرار گرفته باشد و هر چیزی یا انسان شایسته ای که در جای خود قرار گیرد عین عدل است و در سایه عدالت ، مردم از آزادی های مشروعی که خدا به آنها داده بهره مند می شوند .
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود:ارزش کار در دستگاه قضایی خیلی بالاست و اگر همه شما در شغل خود به نحو شایسته و عدل رفتار کنید ارزشمند و خداپسندانه است و این قابل قیاس با دنیایی از مادیات نیست و آنقدر ارزش معنوی دارد که همه این مشکلات قابل تحمل خواهد بود.
پیش از سخنان نماینده ولی فقیه در استان حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان عملکردی از ادارات وابسته به دستگاه قضا از جمله زندانهای استان را گزارش نموده و در خصوص این مرکز امنیتی گفت: با مدیریت دلسوزی که در رأس امور زندانهای استان است فعالیت ها و اقدامات خوبی در زمینه های مختلف صورت گرفته است.
وی اظهار داشت: با پیگیری های بعمل آمده و استفاده از ظرفیتها و تأسیسات حقوقی از نظر کاهش جمعیت کیفری ، زندانهای کهگیلویه وبویراحمد فعالیتهای خوبی داشته است.
این مقام ارشد قضایی استان تصریح کرد: هر چند محکومین مالی در زندانهای استان آمار بالایی را نشان میدهند ولی با پیگیری مدیریت و مجموعه زندانها و با استفاده از توان و ظرفیت خود با برگزاری جشن های گلریزان و از طریق ستاد دیه استان تعداد زیادی از این افراد از زندان آزاد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدخوب و مطلوبی را نشان میدهد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*