دیدار با خانواده های معظم شهدای زندان های کهگیلویه وبویراحمد

همزمان با بزرگداشت هفته قوه قضائیه و با برنامه ریزی بعمل آمده، مدیر کل به همراه مسؤلین ستادی اداره کل زندان ها با ۷ تن از خانواده های کارکنان معظم شهدای دیدار و از آنان تجلیل نمودند.
همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و پاسداشت یاد و نام شهداء با بر نامه ریزی انجام شده مدیر کل زندان های استان به همراه دیگر مسؤلین ستادی به منظور تجدید بیعت با آرمانهای بلند شهداء ضمن بازدید و سرکشی از منازل شهیدان جعفری آزاد و بازگیر با خانواده های آنان دیدار و گفتگو کردند.
اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد شهیدان بهشتی و لاجوردی و شهدای انقلاب اسلامی؛ آسایش و امنیت کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهیدان دانست و گفت: هر آنچه داریم از برکت شهداء و صبر و مقاومت خانواده های آنان است، بنابرین مفتخریم که کارکنان زندان های استان با دارا بودن ۲۷ شهید میراث دار و ادامه دهنده راه پاک آنات می باشند.
وی با بیان اینکه خود را موظف به سرکشی و دیدار با خانواد های معظم شهداء می دانیم اظهار داشت: در اکثر مناسبتهای مختلف در طرح موصوف به طرح سپاس و دیدار با کارکنان منسوب به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ملاقات و از احوال آنان باخبر می شویم.
مدیر کل زندان ها در ادامه ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهداء گفت: قطعاً اگر شهدا نبودند کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه ‌دهنده راه شهیدان باشیم لذا سربلندی نظاممان را مدیون شهداء و صبر و استقامت خانواده های این بزرگواران می دانیم.
گفتنی است در این دیدار خانواده های شهدای بازدید شده، ضمن تقدیر از مدیرکل زندان ها مطالبی را از خصوصیات و رفتارهای اخلاقی شهیدان یاد شده ارائه کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*