دیدار دادستان و قضات شعبات مختلف دادسرای عمومی و انقلاب با زندانیان گچسارانی


غلامزاده دادستان گچساران به همراه برخی از قضات با هدف بررسی مشکلات قضایی در راستای کاهش هدفمند جمعیت کیفری با زندانیان زندان گچساران دیدار وگفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد غلامزاده و قضات شعبات مختلف به همراه باقرنژاد و مددکاران زندان گچساران با حضور در زندان در دیداری چهره به چهره با مددجویان ضمن استماع مشکلات قضایی آنان بر لزوم مساعدت در کاهش جمعیت زندانیان تأکید نمودند.
باقرنژاد رئیس زندان گچساران در خلال این دیدار گفت:با حضور مسؤلین قضایی شهرستانهای مختلف در زندانها شاهد رفع مشکلات قضایی زندانیان و کاهش آمار جمعیت کیفری زندانها می باشیم .لذا این امر می تواند مشکلات عمده ای را از پیش روی زندانیان و زندانها بردارد.
غلامزاده دادستان شهرستان گچساران نیز اظهار داشت: هدف ما از حضور در زندان اطلاع از كیفیت نگهداری زندانیان در زندان بوده كه بحمداله امروز روند را از آنچه كه متصور میشدیم فراتر دیدیم .
در این دیدار که با هدف پیگیری مشکلات قضایی زندانیان صورت پذیرفت بر نامه رسیدگی دقیق به وضعیت زندانیان و بررسی روند اصلاح و تربیت همچنین بر نامه هایی برای کاهش جمعیت زندانیان و انجام سیاستهای قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*