دیدار دادیار ناظر زندان با زنان زندانی یاسوج


قاضی اجرای احکام و دادیار ناظر بر زندان‌های یاسوج از نزدیک با مددجویان ندامتگاه زنان دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی زندان ها؛ سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت به همراه محمد مهدی حبیبی دادیار ناظر زندان های یاسوج جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده‌های قضایی زندانیان زندان زنان با حضور در جمع آنها از نزدیک به سئوالات پاسخ و دستوراتی را جهت رسیدگی صادر کردند.
دادیار ناظر بر زندان‌های یاسوج تصریح کرد: این دیدارها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت داخلی زندان خواهد شد.
وی افزود: در راستای اجرای سیاست های قضایی در نظر است در جلساتی منظم با تمامی زندانیان دیدار چهره به چهره داشته باشیم تا زندانیان بتوانند با آرامش بیشتری تحمل حبس کرده و در پی آن بازگشت سعادتمندانه ای به اجتماع داشته باشند.
سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت که مسؤلیت زندانیان زنان را نیز بعهده دارد در این دیدارنیز گفت: دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*