دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کهگیلویه با زندانیان


مهرداد کرمی رئیس دادگستری و علی روشندل شهرستان کهگیلویه در راستای اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری و دستورالعملهای قوه قضائیه از زندان این شهرستان بازدید و با زندانیان دیدار چهره به چهره داشتند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد کرمی رئیس دادگستری به همراه روشندل دادستان وتنی چند از قضات در بازدید چند ساعته از ندامتگاه دهدشت با زندانیان دیداری چهره به چهره داشته و در فضایی آرام و صمیمی خواسته ها، مطالبات و مشکلات قضایی آنان را استماع و دستورات لازم را جهت تسریع در رسیدگی قضایی صادر نمودند.
کرمی ئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه در دیدار با زندانیان با اشاره به نقش بازدارنده زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم ، افزود : زندان به عنوان مکانی بازدارنده باید با حفظ حقوق شهروندی افراد محبوس در آن و رعایت کرامت انسانی آنان، اقتدار خود را به عنوان مکان تادیب حفظ نماید.

بازگیر رئیس زندان دهدشت نیز با تقدیر از حضور مستمر مسؤلین قضایی شهرستان کهگیویه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته درراستای کاهش جمعیت کیفری گفت: تعامل با مراجع قضایی به عنوان اولویت کاری در جهت رفع مشکلات قضایی مددجویان که نتیجه آن کاهش جمعیت کیفری است را در دستور کار قرارداده ایم و موفقیت مجموعه زندان در این مقوله مهم نتیجه تعاملات خوب و اثر بخش با دستگاه قضا است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*