دیدار رئیس زندان با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کهگیلویه


رئیس زندان دهدشت در دیدارخود ، با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان کهگیلویه بر لزوم تعامل و همکاری بیش از پیش دستگاه قضا با زندان تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد محمد کریم سخنگو رئیس جدید زندان دهدشت در نشستی با کرمی رئیس دادگستری و روشندل دادستان این شهرستان ضمن گزارشی از عملکرد زندان بر ارتقاء همکاری بیشتر و برنامه هایی برای کاهش جمعیت کیفری زندانیان تأکید نمود.
در این جلسه سخنگو رئیس زندان دهدشت با بیان مشکلات فرا روی زندان دهدشت گفت: انتظار می رود با همکاری و همگامی مراجع قضایی ضمن مرتفع نمودن مشکلات و چالش های موجود در زندان در موضوع کاهش ورودی و جمعیت کیفری زندانیان امیدوارم کما فی سابق با همراهی نسبت به این مقوله مساعدت لازم بعمل آید.
مهرداد کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه نیزدر این دیدار ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید زندان دهدشت اظهار داشت: مجموعه قضایی یک خانواده است که وظیفه ما ایجاد امنیت ونظم در جامعه است لذا کار و بر نامه های ابلاغی به مجموعه زندانها و دادگستری کمک به ارتقاء نظم وآرامش در جامعه است که این میسر نمی گردد مگر با تعامل وهمکاری بین واحدهای مربوطه .
دادستان شهرستان کهگیلویه نیز در نشست به رئیس زندان ضمن تقدیر از حساسیت وی به موضوع کاهش جمعیت کیفری قول مساعد داد همکاری ومساعدت در همه زمینه ها با زندان دهدشت اعمال، تا مشکلات قضایی زندانیان مرتفع گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*